1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Minimaraton „Avengers” w Cinema City. Przypomnij sobie „Wojnę bez granic” i zobacz przedpremierowo „Koniec gry”

avengers koniec gry maraton cinema city

Nie dość, że przedpremierowo, to jeszcze dodatkowo z seansem „Wojny bez granic”. Cinema City organizuje minimaraton „Avengers”, na który już można kupić bilety.

Zła, a może dobra, nowina jest taka, że na ekranie pojawią się tylko wspomniana „Wojna bez granic” i „Koniec gry”. W ramach maratonu nie będzie wyświetlana pierwsza odsłona „Avengers” ani „Czas Ultrona”. Szkoda, ale z drugiej strony te kilkanaście godzin przed ekranem mogłoby być męczące, nawet pomimo wygodnego fotela.

Bilety na to wydarzenie są dostępne na stronie Cinema City.

Maratony będą prowadzone w środę 24 kwietnia o godzinie 18:30 w wybranych kinach sieci oraz w salach IMAX o 16:15. W przypadku wybrania drugiej opcji gwarantujemy sobie seans na panoramicznym ekranie, z krystalicznie czystym obrazem, o zwiększonej jasności, głębi kolorów i kontraście.

Przy projekcji 3D IMAX klienci mogą przynieść własne okulary lub kupić bilet z okularami. Należy pamiętać, że standardowe okulary 3D nie nadają się do projekcji 3D IMAX.

Istnieje także możliwość kupienia biletu na projekcję w sali VIP. Ta atrakcja zawiera posiłek przyrządzany na miejscu przez szefów kuchni. Do dyspozycji widzów na 30 minut przed seansem będą ciepłe i zimne dania, sałatki, desery oraz napoje. Decydujący się na to rozwiązanie rozsadowią się dodatkowo w elektrycznie regulowanych fotelach premium.

Ceny biletów zaczynają się od 33 zł. Maraton w sieci Cinema City już 24 kwietnia