1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

John Wick w tarapatach. Zobacz zwiastun 3. części filmowej serii

John Wick 3 zwiastun

W nowym zwiastunie do filmu „John Wick 3” tytułowy bohater wciąż walczy o życie. A problemów zdaje się tylko przybywać.

Nieuchronnie zbliża się premiera trzeciego filmu z serii o Johnie Wicku. Będzie to ostatni film z Keanu Reevesem w roli głównej. Jednak zanim pożegnamy się z aktorem w tej produkcji, jeszcze raz zagłębimy się w tajemniczy świat  skomplikowanej organizacji zabójców.

Wszystko wskazuje na to, że - podobnie jak miało to miejsce między pierwszą a drugą produkcją -spotkamy głównego bohatera tuż po tym, gdy się z nim rozstaliśmy we wcześniejszej odsłonie jego przygód. John wraz ze swoim pitbullem uciekają w strugach deszczu po Nowym Jorku.

Nowy zwiastun pokazuje, że John Wick jest w pułapce.

Główny bohater, w którego wcieli się po raz trzeci Keanu Reeves, jest w niemałych tarapatach. Za jego głowę oferowana jest niebotyczna suma 14 mln dolarów, co czyni go jednym z najbardziej pożądanych celów na świecie. W dodatku poprzez złamanie zasad obowiązujących w hotelach Continental, nie może szukać tam schronienia. Aby wydostać się z Nowego Jorku, zwraca się o pomoc do jedynej osoby, która wciąż mu ufa. Jest nią Sofia (Halle Berry), koleżanka po fachu. Jednak najwyraźniej i ona ma pewne obiekcje, co do kontaktów z zabójcą, na którego poluje cały przestępczy świat.

U boku Keanu Reevesa i Halle Berry zobaczymy w produkcji między innymi Laurence’a Fishburne’a, Marka Dacascosa, Asię Kate Dillon, Lance’a Reddicka, Saïda Taghmaouiego, Jasona Mantzoukasa, Anjelicę Huston, Iana McShane’a, oraz Jerome’a Flynna, Tobiasa Segala i Hiroyukiego Sanadę. Produkcja po raz kolejny jest reżyserowana pod sterami Chada Stahelskiego. Również za scenariusz znów odpowiada Derek Kolstad.

Premiera filmu „John Wick 3” przewidziana jest na 17 maja.