1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Zapowiada się emocjonujące lato w Hawkins. Zobacz zwiastun 3. sezonu „Stranger Things”

Wreszcie jest - oficjalny zwiastun 3. sezonu serialu „Stranger Things”. Sprawdźcie sami, jak zapowiada się lato 85. w Hawkins.

stranger things sezon 3
142 interakcji
dołącz do dyskusji

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Jedno lato może zmienić wszystko - brzmi hasło promujące 3. sezon „Stranger Things” od platformy Netflix. Tym razem akcja serialu dzieje się w 1985 roku.

Stranger Things” 3. sezon - zwiastun:

W prawie trzyminutowym zwiastunie widzimy przebitki z wakacji w Hawkins. Jedni wykorzystują wolny czas do odpoczynku. Inni pracują, by dorobić do kieszonkowego. Dobrze znani bohaterowie zmierzą się z problemami dorastania, pierwszymi emocjonalnymi rozterkami, a także kolejnym niebezpieczeństwem.

W serialu zobaczymy m.in. Millie Bobby Brown (Eleven), Finna Wolfharda (Mike), Gatena Matarazzo (Dustin), Caleba McLaughlina (Lucas), Noah Scnappa (Will), Winonę Ryder (Joyce), Davida Harboura (Hopper), Natalię Dryer (Nancy), Charlie'ego Heatona (Jonathan), Sadie Sinka (Max) oraz Dacre'a Montgomery'ego (Billy).

Młodzi aktorzy ze „Stranger Things” wzięli niedawno udział w konwencie Emerald City Comic Con.

Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin zapowiedzieli swój przyjazd do Polski. Aktorzy opowiedzieli też nieco o przeciwnikach, z którymi zetrą się w nowym sezonie.

Nowy sezon „Stranger Things” pojawi się na Netfliksie 4 lipca.

Pierwsze dwa sezony również znajdziecie na platformie.