REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV
  4. Seriale

Będzie 3. sezon serialu „Grzesznica”. W obsadzie gwiazda „Doom Patrol”, a do roli detektywa powróci Bill Pullman

Czasem najlepsze seriale nie są wcale udziałem największych platform VOD i stacji telewizyjnych. Udowodniły to choćby dwa sezony produkcji „Grzesznica” z Billem Pullmanem w roli głównej. Antologia doczeka się 3. serii, na temat której poznaliśmy pierwsze szczegóły.

grzesznica sezon 3
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

„Grzesznica” to produkcja stacji USA Network. Premierowy sezon zadebiutował w 2017 roku i doczekał się bardzo pozytywnych recenzji. Zachwycone było również jury Złotych Globów i Nagród Emmy, które dominowało produkcję w kilku kategoriach. Szczególne pochwały spłynęły na głowę Jessiki Biel, ale aktorka nie powróciła w kolejnej serii. Wszystko dlatego, że „Grzesznica” to antologia - każda kolejna opowieść dotyczy zupełnie nowej sprawy prowadzonej przez detektywa Harry'ego Ambrose'a.

Jedynie grający go Bill Pullman powraca do swojej roli (w 2. sezonie ponownie wystąpił także Dohn Norwood, ale w znacznie mniejszej roli niż wcześniej). Jak poinformował serwis Deadline, Ambrose w 3. serii zmierzy się z najtrudniejszą sprawą w swojej karierze. Detektyw zostanie zaangażowany w śledztwo dotyczące śmiertelnego wypadku samochodowego na obrzeżach Nowego Jorku.

Do obsady 3. sezonu „Grzesznicy” dołączył Matt Bomer. To aktor znany z m.in. z „Doom Patrol”, „Białych kołnierzyków” oraz „Will i Grace”.

grzesznica sezon 3 class="wp-image-261477"

W produkcji DC Universe aktor wciela się w rolę Negative Mana. Serial doczekał się niezwykle pozytywnych reakcji od fanów i krytyków, dlatego nie dziwi popularność Bomera. Aktor wcieli się w „Grzesznicy” w rolę Jaimego, wzorowego mieszkańca Dorchester, który zwróci się o pomoc do Ambrose'a. Showrunnerem produkcji nadal pozostaje Derek Simonds.

REKLAMA

Premierowy sezon antologii pokazywany był w Polsce na antenie Canal+. Kolejnej serii niestety nie pokazano w naszym kraju, ale wydawnictwo Otwarte wydało w powieść o tym samym tytule, którą napisała Petra Hammesfahr. Na jej podstawie przygotowano 1. sezon. Na ten moment nie wiadomo, czy kolejne odsłony produkcji będą w przyszłości dostępne legalnie w Polsce. Fani produkcji na pewno liczą, że zapowiedź nowego sezonu stanie się pretekstem do stosownego ogłoszenia przez któregoś z polskich nadawców.

Stacja USA Network nie podała jeszcze daty premiery 3. sezonu „Grzesznicy”.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA