REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Koncert „Artyści przeciw nienawiści” już dziś wieczorem. Sprawdź, gdzie obejrzysz transmisję

Zainicjowany przez Dodę koncert „Artyści przeciw nienawiści” już dziś. Zebraliśmy przydatne informacje na temat wydarzenia.

muzyka przeciw nienawisci koncert
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Krótka, acz burzliwa historia koncertu, na którego pomysł wpadła Doda, dziś doczeka się finału. Koncert „Artyści przeciw nienawiści” wystartuje o godz. 19:00 w łódzkiej Atlas Arenie.

Idea wydarzenia narodziła się w styczniu, po śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Dorota Rabczewska zaapelowała wtedy do artystów o rozpoczęcie wspólnej inicjatywy, która sprzeciwi się mowie nienawiści.

Wśród artystów, którzy wystąpią na dzisiejszym koncercie, znajdą się tacy wykonawcy jak m.in. Doda, Maryla Rodowicz, Bajm, Grzegorz Hyży, Sarsa, Ewa Farna, Ewelina Lisowska, Margaret, Dawid Kwiatkowski, Enej, Jula, Filip Lato, i Patrycja Markowska.

Koncert będzie można obejrzeć w sieci.

Transmisję znajdziecie na stronie głównej Onet.pl i w serwisie Ipla.

Organizatorzy wydarzenia urozmaicą je także o spotkania, warsztaty i panele dyskusyjne wokół tematu przewodniego. Spotkania towarzyszące rozpoczynają się o 14:30 i potrwają do 18:30. Wśród prelegentów celebryci oraz influencerzy, m.in. Red Lipstick Monster, Rafał Masny, Agnieszka Hyży, Aleksandra Domańska, Maffashion i Renata Kaczoruk.

REKLAMA

Bilet na koncert „Artyści przeciw nienawiści” kosztuje 50 zł.

Szczegóły znajdziecie pod tym linkiem.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA