1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Kiedy LeBron James i Królik Bugs wejdą na boisko? Znamy datę premiery „Kosmicznego meczu 2”

kosmiczny mecz 2 data premiery 2021

Michael Jordan zdążył dawno przejść na emeryturę, a mecz między obcymi a Królikiem Bugsem i jego świtą do historii filmów animowanych. W końcu rozpoczną się prace nad „Kosmicznym meczem 2”. Wiemy także, kiedy film trafi na kinowe ekrany.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Gwiazdą NBA, która tym razem zjawi się przed kamerą, będzie LeBron James, zawodnik Los Angeles Lakers. On też, z ramienia własnej firmy SpringHill Entertainment, będzie producentem filmu. Zostało już potwierdzone, że zdjęcia mają ruszyć w tym roku, a dokładnie 17 czerwca w Kalifornii.

Potwierdzono już także datę premiery. „Kosmiczny mecz 2” ujrzy światło dzienne 16 lipca 2021 roku, czyli po dokładnie 25 latach, od kiedy pierwsza część pojawiła się w kinach.

Za kamerą „Kosmicznego meczu 2” stanie Terence Nance.

Reżyser ma na koncie tylko jeden film, a jest nim „An Oversimplification of Her Beauty” z 2012 roku. Z kolei ostatnią wersję scenariusza napisał Andrew Dodge („Szkoła życia”). Nie wiadomo jeszcze, kto oprócz LeBrona Jamesa wystąpi w kontynuacji.

Jeżeli nie dojdzie do żadnych zmian przy dacie premiery, oznaczać to będzie, że „Kosmiczny mecz 2” zmierzy się w box office z „Indianą Jonesem 5”, który zadebiutuje tydzień wcześniej. Z kolei po kolejnym weekendzie Królik Bugs i reszta animowanych koszykarzy stanie w finansowe szranki z „Mission Impossible 7”.

Studio Warner Bros. podało również daty premier innych swoich dzieł.

Następna odsłona horroru o lalce Annabelle zadebiutuje na ekranach kilka dni wcześniej niż zapowiadano. Będzie to 28 czerwca 2019 roku. Przesunięta została również data premiery filmu „Godzilla vs Kong”. Poprzednio produkcja miała trafić do kin 22 maja 2020 roku. Nowa data premiery filmu to 13 marca 2020 roku.