REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Promocja na książki w Biedronce. W ofercie klasycy kryminału i horroru

Szukacie dobrej książki, ale nie potraficie się zdecydować na konkretną? Oferta promocyjna sieci sklepów Biedronka może się świetnie sprawdzić na takie dylematy.

Biedronka promocja beletrystyka
REKLAMA
REKLAMA

Od poniedziałku 18 lutego w sklepach Biedronka rusza najnowsza promocja z cyklu beletrystyka, a w niej książki najlepszych współczesnych pisarzy.

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

biedronka promocja beletrystyka class="wp-image-254590"

W swojej książce Jakub Żulczyk maluje niezwykły obraz Warszawy. Stolica Polski zamienia się w miasto, w którym dealer narkotykowy jest równie niezbędny do funkcjonowania, co lekarz i strażak. W zeszłym roku ukazał się serial bazujący na tej pulsującej nocnym życiem książce.

Uniesienie. Cykl Castle Rock

biedronka promocja beletrystyka class="wp-image-254596"

W „Uniesieniu” powracamy na znajome tereny miasteczka Castle Rock. Kultowa miejscowość może śmiało nosić nazwę jednego ze stałych bohaterów w powieściach Stephena Kinga. Protagonista tej książki, Scott Carey, wciąż traci na wadze. Ku własnemu zaskoczeniu wciąż jednak wygląda tak samo. I chociaż początkowo bohater czuje się świetnie, widząc codziennie na ekranie wagi kilka kilogramów mniej, to wkrótce uzmysławia sobie, że tajemniczy proces przyspiesza.

Bez skrupułów

biedronka promocja beletrystyka class="wp-image-254599"

Myrion Bolitar jest agentem sportowym. Jako eks koszykarz świetnie zna środowisko profesjonalnego sportu. Agent ma właśnie finalizować kontrakt z gwiazdą futbolu, Christianem Steelem. Na sportowca pada jednak cień oskarżenia o brutalne zabójstwo jego narzeczonej, Kathy Culver. Na prośbę siostry dziewczyny Bolitar decyduje się podjąć śledztwo na własną rękę. Wkrótce przekonuje się, że wszyscy zamieszani w sprawę mają swoje własne sekrety.

Chłopiec z burzy i inne opowiadania

biedronka promocja beletrystyka class="wp-image-254605"

Niedawno w kinie mieliśmy okazję oglądać film „Chłopiec z burzy”. Jeśli zachwyciła was ta historia i chcielibyście ją przeżyć jeszcze raz, to macie teraz świetną okazję. Colin Thiele prowadzi czytelników przez meandry wspaniałej opowieści, która skupia się wokół niezwykłej przyjaźni małego Michaela z pelikanem.

Gra w oczko

biedronka promocja beletrystyka class="wp-image-254608"

Grzegorz Kalinowski maluje obraz brutalnej rzeczywistości polskiego showbiznesu. Chociaż wszyscy widzimy jej łagodną, codzienną twarz, to polska telewizja ma jeszcze drugą, bardziej mroczą i brutalną. Spotykają się tutaj pozornie sprzeczne interesy. Ustawiane mecze, kradzieże, szantaże, agencje modelingowe, czy w końcu polityka zmieszana z hazardem. A wszystko to pod maską codzienności.

A co poza tym?

Jeśli szukacie mniej mrocznych i posępnych klimatów, możecie skierować się w stronę klasyków opowieści romantycznych. W najnowszej promocji Biedronki znalazły się między innymi książki pióra Nicholasa Sparksa.

Biedronka dodatkowo przygotowała także dwie inne promocje, na książki kulinarne i poradniki oraz na książki edukacyjne dla dzieci i poradniki. Pozycje dla najmłodszych kupicie w cenie od 5,99 zł do 11,99 zł. Kulinaria znajdziecie w cenie 19,99 zł za jedną książkę.

Ile zapłacimy?

Każda książka objęta promocją beletrystyka w sieci Biedronka kosztuje 24,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

REKLAMA

Promocją możecie cieszyć się od poniedziałku 18 lutego przez najbliższe dwa tygodnie do soboty 2 marca włącznie.

Pełną listę książek dostępnych w ofercie promocja beletrystyka znajdziecie na oficjalnej stronie sklepów Biedronka.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA