REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Netflix
  4. Filmy

Ben Affleck robi zamach na pieniądze kartelu. Zobacz zwiastun „Potrójnej granicy” od Netfliksa

Gwiazdy chwytają za broń i ruszają wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. W grę wchodzi cała góra pieniędzy, a w takich przypadkach zawsze coś musi pójść nie tak. Jest zwiastun do „Potrójnej granicy”.

Ben Affleck kontra kartel. Zobacz zwiastun Potrójnej granicy od Netfliksa
REKLAMA
REKLAMA

Nowy oryginalny film Netfliksa faktycznie zebrał w obsadzie aktorską śmietankę. Oprócz Bena Afflecka są tu także Oscar Isaac, Charlie Hunnam, Garrett Hedlund i Pedro Pascal. Wszyscy wcielają się w byłych żołnierzy, którzy po odbytej służbie ledwo wiążą koniec z końcem. Gdzie zdobyć pieniądze? Meksykański kartel narkotykowy z pewnością nie cierpi na ich brak.

Bohaterowie nigdy niczego nie ukradli. Czują się jednak oszukani i postanawiają wziąć to, co ich zdaniem im się należy. Stąd pomysł na napad na kartel. Wszystko miało pójść jak bułka z masłem, okazuje się jednak, że wyrwanie gór dolarów z rąk narkotykowych bossów nie było wcale najtrudniejszym zadaniem w świetle tego, co dzieje się później.

„Potrójna granica” - zwiastun:

Reżyserem filmu Netfliksa jest J.C. Chandor, twórca takich obrazów, jak „Wszystko stracone”, „Chciwość” oraz „Rok przemocy”. „Potrójna granica” jest czwartym pełnym metrażem w jego karierze. On też, do spółki z Markiem Boalem („The Hurt Locker. W pułapce wojny”, „Wróg numer jeden”), jest autorem scenariusza.

REKLAMA

Film przechodził przez wiele obsadowych zmian od czasu, kiedy projektowi dano zielone światło. A miało to miejsce blisko dekadę temu. Wśród tych, którzy przez minione lata byli powiązani z produkcją, znaleźli się m.in. Johnny Depp, Tom Hanks, Mahershala Ali czy Will Smith. Zaledwie w kwietniu 2018 projekt opuścili Tom Hardy i Channing Tatum, a Paramount Studios wycofało się z chęci zrealizowania filmu. Krótko po tym Ben Affleck rozpoczął rozmowy na temat objęcia głównej roli, a „Potrójna granica” znalazła swój dom na Netfliksie. Wiemy już w czym aktor postanowił ulokować swoje siły po rezygnacji z etatowej posady kinowego Batmana.

Premiera „Potrójnej granicy” na platformie Netflix już 13 marca.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA