REKLAMA
 1. SPIDER'S WEB
 2. rozrywka
 3. Netflix
 4. Seriale
 5. VOD
 6. Filmy

Netflix przygotował nowości na weekend. A „Big Mouth: Kosmate amory” to tylko jedna z premier

Nowa aktualizacja na Netflix Polska przyniesie kilka od dawna oczekiwanych produkcji. W serwisie zadebiutuje m.in. powszechnie chwalony film Stevena Soderbergha, a także walentynkowa niespodzianka w postaci odcinka specjalnego animacji „Big Mouth”.

Netflix przygotował nowości na ten weeked. Sprawdź, co obejrzeć
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Netflix niemal każdego tygodnia przygotowuje dla swoich widzów premiery nowych seriali i filmów. Już dzisiaj w swoich katalogach znajdziecie „Wysokie loty” Stevena Soderbergha, klasykę kina akcji z Sylvestrem Stallone'em i wiele innych produkcji. Będzie co oglądać w weekend.

Netflix nowa aktualizacja - Najciekawsze premiery z 9 lutego:

Człowiek-demolka

netflix nowa aktualizacja class="wp-image-251059"

Nieco zapomnianym filmem z lat 90. jest „Człowiek-demolka”. Dzieło z Sylvestrem Stallone'em i Wesleyem Snipsem w rolach głównych opowiada o pojedynku między szefem gangu kryminalnego i zawziętym funkcjonariuszem policji, który próbuje go powstrzymać. Mężczyźni zostają kriogenicznie zamrożeni i przeniesieni do 2032 roku. Trafiają do zjednoczonego społeczeństwa, które rzekomo zlikwidowało wszystkie przestępstwa.

Wysokie loty

Steven Soderbergh to jeden z najbardziej rozchwytywanych współczesnych reżyserów. Wiele osób zdziwiło się, że jego najnowsze dzieło trafi bezpośrednio na Netfliksa, ale Soderbergh nigdy nie bał się eksperymentów. „Wysokie loty” opowiedzą historię wymuszonej przerwy w rozgrywkach koszykarskiej ligi NBA. W konflikt między zawodnikami i szefostwem ligi wtrąci się ambitny agent sportowy, Ray Burke. Mężczyzna stworzy plan całkowitej zmiany dotychczasowych zasad tego biznesu.

Drzewo krwi

netflix nowa aktualizacja class="wp-image-251068"

Hiszpańskie produkcje cieszą się szczególną popularnością na Netfliksie. „Drzewo życia” opowie o Marcu i Rebece, parze zakochanych młodych ludzi, którzy przyjeżdżają na wieść do opuszczonego domu. Przed laty mieszkała tam rodzina Marca. Oboje postanawiają odtworzyć drzewo genealogiczne przodków mężczyzny. Tak zaczyna się wielopokoleniowa opowieść o przemocy, zazdrości, seksie i niewierności. W filmie wystąpiła, znana z „Domu z papieru”, Ursula Corbero.

Big Mouth: Kosmate amory

„Big Mouth” to jeden z tych seriali, które albo się kocha, albo nie znosi. Produkcja znalazła jednak dużą grupę wiernych odbiorców. Niemałą popularność animacji potwierdziła informacja, że Netflix przygotował specjalny odcinek z okazji dnia św. Walentego. „Big Mouth: Kosmate walentynki” opowiedzą o zmaganiach grupy szalonych nastolatków. Wraz ze swoimi Hormonalnymi Potworami spróbują znaleźć miłość i nie dać się zgnębić społecznym oczekiwaniom związanym z walentynkami.

Kevin Hart's Guide to Black History

Kevin Hart nie poprowadzi tegorocznej ceremonii rozdania Oscarów, ale nie znaczy to, że w jego karierze nie dzieje się nic nowego. Już dzisiaj na Netfliksie zadebiutuje program komediowo-edukacyjny, w którym komik opowie o najciekawszych czarnoskórych postaciach w historii świata. „Kevin Hart's Guide to Black History” teoretycznie skierowany jest do młodszych widzów, ale znając humor aktora, pojawi się tu też sporo żartów z drugim dnem. Nie wspominając o tym, że produkcja na pewno zainteresuje maniaków historii.

REKLAMA

Wszystkie nowe produkcje, które dzisiaj debiutują na Netfliksie:

 • Życie bez pozwolenia 8/2/2019
 • One Day at a Time: Sezon 3 8/2/2019
 • Nailed It! Meksyk 8/2/2019
 • Drzewo krwi 8/2/2019
 • Człowiek-demolka 8/2/2019
 • Wysokie loty 8/2/2019
 • ReMastered: Sam Cooke umiera dwa razy 8/2/2019
 • Wielkie przygody Kapitana Majtasa: Sezon 2 8/2/2019
 • Kevin Hart’s Guide to Black History 8/2/2019
 • Big Mouth: Kosmate amory 8/2/2019
REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA