1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Film z Efronem jako Tedem Bundym nie pojawi się w Polsce na Netfliksie. Obejrzymy go w kinach

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile netflix

„Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” miało już swoją premierę na festiwalu Sundance, gdzie Netflix kupił prawa do dystrybucji filmu. Wygląda jednak na to, że w Polsce nie obejrzymy filmu w streamingu, a na ekranie kina.

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Wspomniany obraz opowiada o Tedzie Bundym, w którego wciela się Zac Efron. Reżyserem dzieła jest Joe Berlinger, czyli ten sam człowiek, który odpowiada za dostępny na Netfliksie dokument „Rozmowy z mordercą: Taśmy Teda Bundy’ego”. Nic więc dziwnego, że czerwone N postanowiło wykupić też prawa do kolejnego obrazu twórcy. To oznacza, że na świecie obraz nie będzie dostępny w kinach… z wyjątkiem Polski.

Dystrybutor Best Film wprowadzi film na rodzime ekrany w 2019 roku.

Firma zajęła stanowisko w tej sprawie, w związku z pojawiającymi się w mediach informacjami o zakupie przez Netflix filmu „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile”:

Uprzejmie informujemy, że firma Best Film posiada prawa do filmu na wszystkie pola eksploatacji na terenie Polski. Obecnie nie prowadzimy rozmów z Netfliksem ani żadną inną platformą vod. Best Film ma film „Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile” w swoich planach dystrybucyjnych na rok 2019. Film opowiada o seryjnym mordercy Tedzie Bundym (w tej roli doskonały Zac Efron), którego zbrodnie wstrząsnęły Ameryką w latach 70. Sednem historii jest relacja Bundy'ego z jego dziewczyną Elizabeth Kloepfer (Lily Collins), która nie wiedziała o mrocznej stronie swojego partnera.

Na ekranie oprócz Efrona zobaczymy też Lily Collins oraz frontmana Metalliki, Jamesa Hetfielda. Wcieli się on w oficera Boba Haywarda. To on jako pierwszy zatrzymał Teda Bundy'ego za posiadanie narzędzi służących do włamywania się do mieszkań.

Niestety wraz z informacją od Best Film nie płynie też wiedza o tym, kiedy obraz pojawi się na ekranach.