REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

„Ucho Prezesa” zniknie z YouTube'a. Serial będzie dostępny w serwisie jeszcze przez ponad dwa tygodnie

„Ucho Prezesa” zniknie niebawem z serwisu YouTube. Twórcy uspokajają - serial wróci w nowym miejscu.

Ucho prezesa górski
REKLAMA
REKLAMA

Dziękujemy, że wpadłeś/-aś do nas poczytać o filmach i serialach. Pamiętaj, że możesz znaleźć nas, wpisując adres rozrywka.blog.

Sytuacja polityczna z ostatnich dni aż prosi się o satyryczny komentarz w wykonaniu Roberta Górskiego i ekipy „Ucha Prezesa”. To się jednak nie wydarzy - wraz z 4. sezonem nastąpił koniec serialu. Produkcji nie obejrzymy już na Showmaksie, który 31 stycznia 2019 roku zakończył działalność w Polsce. Twórcy „Ucha Prezesa” poinformowali dziś, że produkcja zniknie niedługo także z serwisu YouTube.

Serial „Ucho Prezesa” będzie dostępny na YouTubie do 17 lutego 2019 roku.

W serwisie znajdziecie 3 sezony produkcji. Ostatni, 4. sezon, nie był emitowany na YT, pojawił się jedynie na Showmaksie i w Telewizji WP.

REKLAMA

Twórcy „Ucha Prezesa” zapewniają, że serial nie zniknie. Szukają oni nowego miejsca emisji produkcji. Tymczasem pozostały ponad dwa tygodnie na nadrobienie pierwszych 3 sezonów serialu na YouTubie.

Emisję „Ucha Prezesa” rozpoczęto w styczniu 2017 roku. Początkowo na YouTubie, zaś od lutego 2017 roku także na Showmaksie. Produkcję autorstwa Roberta Górskiego, znanego z Kabaretu Moralnego Niepokoju, na YouTubie subskrybuje obecnie 461 tys. użytkowników.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA