1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Takiej produkcji jeszcze nie było. Już wkrótce na ekranie Deadpool, Darth Vader i Kucyki Pony w jednym filmie

funko pop warner bros

Brzmi to trochę absurdalnie, ale wystarczy sobie przypomnieć choćby film „LEGO: Przygoda”, aby wiedzieć, że to może się udać. A gdy do tego dodamy galerię postaci, która miałyby się pojawić na ekranie, robi się z tego szalenie interesujący projekt.

Według doniesień portalu SuperBroMovies.com i jego dziennikarza Daniela Richtmana, studio Warner Bros. pracuje nad animacją z figurkami Funko Pop! Informacje nie są co prawda potwierdzone, ale zdjęcie, które opublikował Richtman na Twitterze zdawałoby się to potwierdzać:

Ma ono przedstawiać plany studia na najbliższe lata. Na jednej z przypiętych kartek znajduje się logo Funko Pop!, które jest znane jako to widniejące na pudełkach z figurkami wszelkiej maści popkulturowych bohaterów z dużymi głowami i małymi ciałkami.

Prace nad produkcją miałyby wystartować jeszcze w tym roku, a na ekranie zjawiłaby się sama śmietanka bohaterów.

Te doniesienia nie brzmią jak wyssane z palca. Zwłaszcza, że to właśnie studio Warner Bros. jest tym, któremu zawdzięczamy animacje z nazwą LEGO w tytule. Filmy te spotkały się zarówno z ciepłym przyjęciem, jak i przyniosły dobre wyniki finansowe, więc być może postanowiono sięgnąć po inną serię zabawek, którą jest Funko Pop.

Według informacji podanych przez Daniela Richtmana w filmie miałyby się pojawić takie postacie, jak Darth Vader, Deadpool, Hellboy, Hello Kitty, My Little Pony, Troskliwe Misie, Harley Quinn oraz Wonder Woman. Mieszanka iście wybuchowa, acz oczami wyobraźni widzę, jak Deadpool jedzie na kucyku Pony.

W planach Warner Bros. są jednak również inne projekty.

Wśród tych wymienionych na znajdującej się na zdjęciu tablicy widnieją m.in. „Jetsonowie”. W 2015 roku informowano, że studio planuje film z kultowymi bohaterami od Hanny-Barbery. Później mówiono o aktorskim serialu. Czym ostatecznie będzie projekt? Przekonamy się.

Widzimy także kolejny film LEGO, nienazwany projekt DC czy „Coyote vs Acme” o najsłynniejszym kojocie nieudaczniku, o którym słyszał świat.