1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Gry
  4. Seriale

Jeśli czekasz na 3. sezon „Stranger Things”, to wiedz, że dostaniesz nie tylko nowe odcinki, ale i nową grę!

Netflix wie, jak promować swoje produkcje i wykorzystuje do tego bardzo oryginalne i ciekawe środki. Wieść niesie, że fani serialu „Stranger Things” dostaną nową grę inspirowaną produkcją.

Stranger Things 3: The Game

„Strager Things” to zupełnie niezwykły serial wśród oferty Netfliksa. To hit platformy na punkcie którego oszalał cały świat. Odbiór produkcji przez widzów był na tyle pozytywny, że w przyszłym roku mamy dostać jego trzecią odsłonę. A jako że 2019 rok już właściwie puka nam do drzwi, machina promocyjna zaczyna się powoli rozkręcać.

Jeśli podobała wam się stylizowana na klimat lat 80. XX wieku „Stranger Things: The Game”, to będziecie zachwyceni tą informacją. Netflix ponownie podjął współpracę z BonusXP, studio deweloperskim odpowiedzialnym za wspomnianą grę. Jednak jak relacjonuje serwis Polygon, w przeciwieństwie do niej, „Stranger Things 3: The Game” ma podążać śladami wydarzeń trzeciego sezonu serialu.

„Stranger Things 3: The Game” ma być trochę bardziej skomplikowana niż jej poprzednia odsłona.

Grę oficjalnie zapowiedzieli twórcy serialu, Matt i Ross Duffer, na gali The Game Awards 2018.

Tak jak pierwsza część gry, „Stranger Things 3: The Game” będzie oparta na podobnym pomyśle wizualnym. Stylem wykonania ma nawiązywać do gier retro. W nadchodzącej rozgrywce gracze będą mogli najprawdopodobniej przejąć kontrolę nad kilkoma różnymi postaciami z serialu, z których każda będzie miała własne, szczególne umiejętności i ruchy dopasowane w zależności od ich charakteru.

Na ten moment ani twórcy gry, ani tym bardziej Netflix, nie ujawnili szczegółów spodziewanej rozrywki, przynajmniej jeśli chodzi o fabułę. Wiadomo jedynie, że ma być ona oparta na wydarzeniach, które zobaczymy w nadchodzącym sezonie.

Nie ujawniono jeszcze oficjalnej daty premiery „Stranger Things 3: The Game”.

Można się jednak spodziewać, że będziemy mogli ponownie zagrać postaciami z serialu bliżej premiery jego trzeciego sezonu. Ten ma pojawić się latem 2019 roku.