1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Dostaniemy jeszcze więcej hormonów i demonów. Netflix właśnie ogłosił, że powstanie 3. sezon Big Mouth

3 sezon Big Mouth

Dojrzewanie to niekończąca się seria wpadek, niezręcznych sytuacji i absurdalnie żenujących momentów. Netflix o tym wie i właśnie zapowiedział 3. sezon Big Mouth, serialu, który opowiada o tych dziwnych nastoletnich latach, w bardzo humorystyczny i prześmiewczy sposób.

Od premiery 2. sezonu Big Mouth minęło zaledwie półtora miesiąca. Tymczasem Netflix ogłosił już, że możemy się spodziewać trzeciej odsłony produkcji. Serial to animacja dla dorosłych opowiadająca o nastolatkach, którzy muszą radzić sobie z wcześniej nieznanymi aspektami dorosłego życia. Dzieciaki dojrzewają, odkrywają popęd seksualny i wszystkie zaskakujące oraz żenujące aspekty wchodzenia w dorosłość. Jednocześnie przy wszystkich sytuacjach towarzyszą im potwory-hormony.

Serial jest wspólnym projektem dwóch najlepszych przyjaciół, Nicka Krolla i Andrew Goldberga. Inspiracją dla powstania produkcji miały być między innymi doświadczenia twórców z ich własnych lat nastoletnich. Z perspektywy czasu okazały się serią tyle kłopotliwych, co najzwyczajniej śmiesznych wydarzeń.

3. sezon Big Mouth nie ma jeszcze swojej dokładnej daty premiery.

Jednak według oficjalnej zapowiedzi, w kolejnej odsłonie możemy spodziewać się jeszcze więcej dziwnych, żenujących i przede wszystkim zabawnych sytuacji. Bo przecież dojrzewanie dla wszystkich, którzy na szczęście już je mają za sobą, jest niekończącą się serią wpadek i nieustannym powodem do śmiechu.

W oryginalnej wersji językowej możemy usłyszeć, oprócz samego Krolla, między innymi Mayę Rudolph, Jasona Mantzoukasa, Jordana Peele’a, Freda Armisena, Jenny Slate i Jessi Klein. W polskiej wersji językowej głosu użyczają między innymi Mateusz Damięcki, Otar Saralidze, Lidia Sadowa, Katarzyna Łaska, Aleksander Czyż, Robert Jarociński, Jacek Kopczyński i Józef Pawłowski.

Tymczasem, w oczekiwaniu na 3. sezon Big Mouth, już teraz możecie zobaczyć pierwsze dwa sezony animacji na platformie Netflix.