REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Netflix
  4. Seriale

Frank Underwood stworzył potwora. Zwiastun 6. sezonu House of Cards

Claire Underwood rozgościła się w Gabinecie Owalnym na dobre. Wygląda na to, że jest jeszcze bardziej bezwzględna niż jej mąż. Biada jej wrogom. Sprawdźcie zwiastun 6. sezonu serialu House of Cards od Netfliksa.

house of cards 6 sezon
REKLAMA
REKLAMA

„Czy ona ma zdolności przywódcze? Da się ją w ogóle określić?” - w najnowszym trailerze House of Cards padają podstawowe pytania o to, jaką osobą jest pierwsza kobieta prezydent Stanów Zjednoczonych. Rządy Claire Underwood, podobnie jak prezydentura jej męża, spotykają się z wieloma wątpliwościami. Nowy zwiastun pokazuje także, że Claire była pilną uczennicą nieżyjącego Franka Underwooda.

Szósty, ostatni sezon House of Cards przyniesie zmianę w Białym Domu

Jak wiemy z wcześniejszych doniesień, w konsekwencji opuszczenia obsady przez Kevina Spacey'a, prezydent Frank Uderwood umiera. Jego miejsce w Gabinecie Owalnym zajmuje Claire Underwood (Robin Wright).

House of Cards 6 sezon - zapowiedź:

Najnowszy zwiastun House of Cards potwierdza, że w finałowym sezonie ważną rolę odgrywać będą postacie grane przez Diane Lane i Grega Kinneara, czyli wpływowe rodzeństwo Shepherdów, właścicieli Shepherd Unlimited. W ostatnich odcinkach serii nie zabraknie tego, który towarzyszył głównym bohaterom od samego początku, czyli Douglasa Stampera (Michael Kelly).

Wygląda na to, że przed pożegnaniem z House of Cards będziemy mogli obserwować pojedynek Stampera z Claire Underwood. Czy to własnie Doug okaże się tym, który wymierzy sprawiedliwość i pokaże światu, kim tak naprawde jest pani prezydent?

REKLAMA

W orbicie pani prezydent znajduje się także znana z poprzednich sezonów postać rosyjskiego prezydenta Viktora Petrova (Lars Mikkelsen). Między Petrovem a Claire Underwood wytworzyła się swego rodzaju nić sympatii, nie od dziś wiadomo, że Petrov ma słabość do pani prezydent. Jego obecność w finałowym sezonie może bardzo namieszać.

Premiera finałowego, 6. sezonu House of Cards zaplanowana jest na 2 listopada 2018 roku na Netfliksie.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA