1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Serial Titans w Polsce obejrzycie na Netfliksie. Kolejny dowód na to, że DC Universe nie opuści USA

Szumne zapowiedzi o gwałtownej zmianie na rynku VoD można na razie odłożyć na półkę. Sztandarowa produkcja DC Universe, serial Titans będzie w Polsce dostępny na starym, dobrym Netfliksie. Z tej okazji opublikowano nowy zwiastun i zdjęcia.

Serial Titans dostępny w Polsce na Netfliksie. DC Universe nie dla naszego kraju

W ostatnich miesiącach coraz więcej mówiło się o planach kolejnych wytwórni i korporacji, by zainicjować własne platformy streamingowe. Na pierwszy ogień ruszył serwis DC Universe. Można na nim obejrzeć produkcje Warner Bros. związane z komiksowym światem DC. Start platformy nastąpił 15 września. Póki co jedynie w obrębie Stanów Zjednoczonych.

I nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Dowód? Właśnie ogłoszono, że najważniejsza oryginalna produkcja serwisu, czyli aktorski serial o Młodych Tytanach będzie nad Wisłą dostępny... na Netfliksie. Już teraz widać więc, że szumnie zapowiadane seriale na wyłączność wciąż będą krążyć po całym świecie w ramach różnych platform VoD.

Titans – kiedy premiera?

Opowieść o zmaganiach grupy młodych herosów składających się z Robina, Raven, Beast Boya i Starfire to jedna z uwielbianych historii znanych z komiksów DC. Młodzi Tytani doczekali się wcześniej dwóch pełnoprawnych seriali animowanych, filmu kinowego i całej masy mniejszych występów w produkcjach spod znaku DC. Sposób w jaki firma traktowała grupę był też przez lata źródłem kontrowersji wśród fanów.

Również serial Titans wzbudził negatywne emocje, ze względu na słynne słowa: „j*bać Batmana” wypowiedziane przez Robina w premierowym trailerze oraz nową wersję Starfire. Wygląda jednak na to, że burza wokół serialu tylko wzmocniła oczekiwania Netfliksa. Firma przy okazji ogłoszenia przejęcia Titans w Polsce wypuściła także zwiastun zawierający nowe ujęcia z produkcji i kilka niewidzianych dotąd zdjęć.

Titans na Netfliksie nie mają jeszcze wyznaczonej daty premiery. Ale można zakładać, że nastąpi to wkrótce po amerykańskim debiucie zapowiedzianym na 12 października.