1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Gwiazda peruwiańskiej telenoweli w obsadzie filmu Kobiety mafii 2 Patryka Vegi

kobiety mafii serial

Fenomen Patryka Vegi nie przestaje mnie zdumiewać, sam reżyser nieustannie swobodnie realizuje swoje kolejne twórcze marzenia. W sequelu Kobiet mafii wystąpią gwiazdy z serialu Netfliksa i… peruwiańskiej, uwielbianej w Polsce telenoweli.

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i ośmioma lasami była sobie postkomunistyczna Polska i jej telewizja naziemna. Ta dopiero budziła się z socjalistycznego letargu, gromadząc budżety na pierwsze zagraniczne produkcje. Tych było jak na lekarstwo – podobnie jak kanałów telewizyjnych – więc oglądało się w zasadzie wszystko. Bo wyboru nie było.

Pamiętam, że jak byłem jeszcze berbeciem, ogromną popularnością wśród kobiet cieszyły się południowoamerykańskie telenowele obyczajowe. Moja babcia i moja mama nie mogły się oderwać od seriali pokroju Luz Maria – choć zgodnie twierdziły, że to głupie jak but. Patryk Vega odświeży takim osobom wspomnienia sprzed wielu lat.

W obsadzie filmu Kobiety mafii 2 pojawią się gwiazda serialu Luz Maria oraz aktor z niesamowitego Domu z papieru.

Według zapowiedzi Kobiet mafii 2, czeka nas film, jakiego jeszcze nie było. Sequel bardzo ciepło przyjętego przez polską publiczność filmu akcji będzie nie tylko kontynuacją przedstawionej tam opowieści. Tematyka filmu zostanie znacząco poszerzona – mamy w nim zobaczyć kulisy globalnego przemysłu narkotykowego, a to oznacza, że nie może się obejść bez udziału południowoamerykańskich karteli.

kobiety mafii 2 obsada

By zapewnić wizualny realizm, część zdjęć do filmu będzie realizowana w Kolumbii. Pojawi się również latynoska obsada: należeć do niej będzie Angie Cepeda z serialu Luz Maria oraz hiszpański aktor Enrique Arce ze znanego nam dobrze z Netfliksa Domu z papieru.

Kobiety mafii 2 ma być filmem zrealizowanym z dużym rozmachem.

Akcja ma się rozgrywać w Polsce, w Niemczech, w Hiszpanii, w Kolumbii i w Maroko. To będzie – jak zawsze w przypadku Patryka Vegi – mocne kino dla dorosłych. Przy czym określenie mocne oznacza dużą dawkę wulgarności, przemocy, używek i seksu.

To oczywiście nie oznacza, że wątki poruszone w pierwszym filmie i zaprezentowane tam postacie zostaną porzucone. Wracają bohaterki grane przez Agnieszkę Dygant, Aleksandrę Popławską i Katarzynę Warnke. Dołączą do nich Aleksandra Grabowska, Piotr Adamczyk, Janusz Chabior, Krzysztof Czeczot, Damian Kret, Patryk Pniewski, Otar Saralidze, Michał Karmowski, Boston i Sobota.

Scenariusz do filmu napisał Patryk Vega wspólnie z Olafem Olszewskim. Według materiałów marketingowych, możemy być pewni festiwalu akcji, mocy efektów specjalnych, potężnej dawki humoru, ogromnych emocji, porywających historii miłosnych i pełnokrwistych bohaterek. Wierzę. Choć nie jestem pewien proporcji i charakteru tych cech…