1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Od dziś w Biedronce książki w wydaniu kieszonkowym za niecałą dyszkę

książki w biedronce

Biedronka przygotowała kolejną promocję na książki w wydaniu kieszonkowym. Tym razem możecie upolować ciekawe tytuły za niecałe 10 zł.

Gratka dla tych, którzy lubią czytać w drodze do pracy, szkoły, w pociągu czy w autobusie. Biedronka przygotowała nową ofertę książek w wydaniu kieszonkowym. Do wyboru kilkadziesiąt tytułów, każdy za 9,99 zł.

Książki w Biedronce w wydaniu kieszonkowym - co warto wybrać?

Harlan Coben - Schronienie

harlan coben schronienie

Schronienie to pierwsza cześć trylogii, której głównym bohaterem jest Mickey Bolitar. Na oczach nastolatka ginie jego ojciec, a matka nie potrafi poradzić sobie z traumą. Chłopak zostaje na świecie sam. Zamieszkuje z wujkiem, za którym nie przepada - Myronem Bolitarem.

Emily Bronte - Wichrowe wzgórza

wichrowe wzgorza

Słynna i jedyna powieść Emily Bronte, wydana pod męskim pseudonimem Ellis Bell. Kto nie zna wzruszającej i tragicznej historii Katy i Heathcliffa, która przez lata budziła w czytelnikach skrajne emocje? W Polsce wydano ją po raz pierwszy w 1929 r. pod tytułem Szatańska miłość.

F. Scott Fitzgerald - Wielki Gatsby

wielki gatsby

Wielki Gatsby prawdziwą popularnością zyskał dopiero kilkadziesiąt lat po premierowej publikacji. Powieść doczekała się pięciu ekranizacji - w 1926, 1949, 1974, 2000 oraz tej najnowszej, z Leonardo DiCaprio w roli głównej, z 2013 r.

Truman Capote - Śniadanie u Tiffany'ego

capote sniadanie u tiffanyego

Opowieść o Holly Golightly po raz pierwszy została wydana w 1958 r. w czasopiśmie Esquire. Pierwotnie bohaterka opowiadania Trumana Capote miała nazywa się Connie Gustafson. Tworząc postać, pisarz inspirował się swoimi przyjaciółkami i koleżankami. Spekulowano, kim tak naprawdę może być Holly.

A co poza tym?

W promocji znajdziemy także książki Stephena Kinga, Mario Puzo czy Grahama Mastertona. Wszystkie dostępne pozycje sprawdzicie na stronie Biedronki.

Ile to kosztuje?

Za każdą książkę zapłacimy 9,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa od dziś, 17 września, do 30 września tego roku.