1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Dziś rusza sprzedaż biletów na koncert Metalliki. Sprawdź, gdzie kupić wejściówki

Metallica bilety Warszawa

Sierpniowy koncert Metalliki z pewnością należy do jednych z najważniejszych muzycznych wydarzeń przyszłego roku. Dziś rusza sprzedaż wejściówek na występ legendy thrash metalu.

Choć dopiero w kwietniu odwiedzili krakowską TAURON Arenę, to już przymierzają się do powrotu nad Wisłę. Tym razem pojawią się w stolicy, gdzie zagrają dla większej publiczności.

Metallica w 2019 r. wróci do Polski.

Zespół ogłosił kolejną część trasy WorldWired Tour. Grupa ponownie przyjedzie do Europy, gdzie zagra m.in. na PGE Narodowym w Warszawie. Wydarzenie zaplanowano na 21 sierpnia.

Metallica wciąż promuje wydany w 2016 r. krążek Hardwired…To Self-Destruct. Można zatem spodziewać się, że na warszawskim koncercie usłyszymy kilka utworów z tej płyty, jak choćby Atlas, Rise! czy Moth Into Flame. Na pewno nie zabraknie też klasycznych hitów kalifornijskiej grupy, takich jak Master Of Puppets, One czy Seek & Destroy.

Gościem Metalliki będzie szwedzki zespół Ghost, który promuje wydany w tym roku album Prequelle. Na PGE Narodowym zagra także grupa Bokassa.

Metallica: bilety na całe wydarzenie dziś trafią do sprzedaży.

Wejściówki nabywać można od godziny 10:00 za pośrednictwem livenation.pl oraz ticketmaster.pl. Ceny wahają się od 229 zł do 479 zł. Z kolei za pakiety VIP zapłacimy od 850 zł nawet do 9290 zł. I choć biletów jest więcej niż na kwietniowy występ w Krakowie, to i tak warto się pospieszyć. Zakładam, że cała pula rozejdzie się jeszcze dziś.