1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Nadchodzi nowe pokolenie krwiopijców. Wampiry: Dziedzictwo od października w HBO GO

Wampiry: Dziedzictwo HBO GO

Znane z Pamiętników wampirów uniwersum powraca. Na HBO GO będzie można obejrzeć serial Wampiry: Dziedzictwo, który skupi się na kolejnym pokoleniu bohaterów. Produkcja trafi do katalogu serwisu w październiku.

To również dzięki temu uniwersum wampiry na stałe przeniknęły do światowej popkultury. Pamiętniki wampirów okazały się wielkim hitem, który śledziły miliony widzów. Kilka lat później pojawił się spin-off pod tytułem The Originals, który także spotkał się z ciepłym przyjęciem. I choć obie produkcje zostały już zakończone, nie oznacza to pożegnania z wykreowanym w nich światem.

Teraz czas na Wampiry: Dziedzictwo.

Ten tytuł skupi się na losach następnego pokolenia istot obdarzonych ponadnaturalnymi mocami. Główną bohaterką serialu jest Hope Mikaelson, córka Klausa i Hayley. Nastolatka trafia do Salvatore Boarding School, przeznaczonej dla uczniów o niezwykłych zdolnościach.

Każda z postaci będzie chciała poznać swoją prawdziwą tożsamość, odkryć dziedzictwo i przeznaczoną im rolę. Do głosu dojdą także uczucia nastolatków, które na pewno spowodują masę problemów. Serial ma także położyć nacisk na wszelkie elementy science-fiction.

W obsadzie znalazła się oczywiście Danielle Rose Russell, która wcieli się w Hope. Ponadto na ekranie zobaczymy także Jenny Boyd, Kaylee Bryant czy Aria Shahghasemi. Gościnnie pojawiać się będzie także Matthew Davis, znany fanom poprzednich serii jako Alaric Saltzman.

W Polsce Wampiry: Dziedzictwo będzie można obejrzeć na HBO GO.

Premierowy odcinek serialu będzie można obejrzeć w serwisie 26 października.