REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Wszystko, byle się wpasować. Nowy zwiastun serialu Szkoła dla elit od Netfliksa

Netflix systematycznie poszerza ofertę europejskich seriali. Szkoła dla elit to druga oryginalna produkcja z Hiszpanii dostępna na platformie. A zarazem wybuchowa mieszanka młodzieńczych hormonów.

Hiszpański serial Szkoła dla elit już niebawem na Netfliksie. Zobacz nowy zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Akcja promocyjna związana ze Szkołą dla elit zaczęła się już w zeszłym tygodniu. Pierwszy opublikowany materiał wideo przedstawiał przede wszystkim atmosferę hiszpańskiego serialu. Bohaterowie zostali pokazani w trakcie imprezy, ale od razu można było wyczuć, że jest między nimi dużo negatywnych uczuć.

Dzięki pierwszemu pełnoprawnemu zwiastunowi dowiadujemy się więcej o serialu. Do elitarnej szkoły Las Encinas trafia trójka nastolatków pochodzących z ubogich rodzin. Bajka szybko przemienia się jednak w koszmar. Między bogatymi i zadufanymi w sobie dzieciakami a trójką bohaterów dochodzi do brutalnego konfliktu. Umiera dziewczyna, a wśród podejrzanych nie brakuje przedstawicieli obu grup.

szkoła dla elit netflix class="wp-image-200278"

Szkoła dla elit – kiedy premiera?

Zaprezentowany trailer przedstawia pierwsze dni ubogich uczniów w szkole oraz pierwsze pozornie niegroźne przyjęcie. Na kolejnych ujęciach widzimy rozwijający się szybko konflikt. Sceny z przeszłości mieszają się z ujęciami z policyjnego pokoju przesłuchań. Słyszymy kobiecy głos, który wypytuje różnych bohaterów na temat morderstwa pewnej dziewczyny. Czyżby Szkoła dla elit celowała w formułę znaną z serialu Detektyw HBO?

REKLAMA

W obsadzie znaleźli się znani z Domu z papieru María Pedraza, Miguel Herrán i Jaime Lorente, a towarzyszyć im będą Itzan Escamilla, Miguel Bernardeau, Arón Piper oraz Ester Expósito. Oprócz nich w produkcji pojawią się Mina El Hammani, Álvaro Rico i Omar Ayuso, dla którego jest to debiut na małym ekranie.

Szkoła dla elit trafi na platformę Netflix już 5 października.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA