REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Nowy kraj, nowy kartel. Znamy datę premiery serialu Narcos: Meksyk od Netfliksa

I wszystko jasne - poznaliśmy datę premiery Narcos: Meksyk. Kolejna odsłona serialu platformy Netflix trafi do serwisu 16 listopada.

narcos: meksyk
REKLAMA
REKLAMA

¡Bienvenidos a México! Tym razem Netflix zaprasza nas do kartelowego światka zlokalizowanego w Meksyku. Kolejna odsłona Narcos pokaże początki współczesnej wojny narkotykowej. Twórcy sięgają do meksykańskich korzeni, gdy narkotykowy biznes nie był tak uporządkowany i jednocześnie tak bezlitosny.

Pierwotnie twórcy planowali kontynuację wątków, o których opowiadały pierwsze trzy sezony. Ostatecznie jednak zamiast czwartego sezonu historii o kolumbijskich narkotykowych bossach, zdecydowano się na serię towarzyszącą, osadzoną w innym miejscu i czasie.

Narcos: Meksyk skupi się na kartelu z Guadalajary.

Akcja serialu dzieje się w latach osiemdziesiątych, w momencie objęcia władzy w kartelu przez Félixa Gallardo (Diego Luna). W tym samym czasie Agent DEA Kiki Camarena (Michael Peña) razem z żoną i synem przeprowadza się z Kalifornii do Guadalajary, gdzie otrzymuje nowe bardzo wymagające zadanie. Kiki zbiera informacje o Féliksie i angażuje się w swoją pracę coraz bardziej.

Za produkcję Narcos: Meksyk odpowiada Gaumont Television. Producentem wykonawczym i showrunnerem serii jest Eric Newman. Funkcję producentów wykonawczych pełnią również José Padilha, Doug Miro i Carlo Bernard.

REKLAMA

W produkcji wystąpili także m.in. Matt Letscher, Tenoch Huerta, Joaquín Cosío, Teresa Ruiz oraz Alyssa Diaz.

Serial Narcos: Meksyk obejrzycie 16 listopada na platformie Netflix.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA