REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV
  4. Seriale

Diagnoza wraca na antenę. Nowy odcinek 3. sezonu obejrzycie już dzisiaj

Nie tylko serwisy streamingowe serialami stoją. Dzisiaj na antenę TVN-u trafi pierwszy odcinek nowego sezonu serialu Diagnoza.

diagnoza
REKLAMA
REKLAMA

Już dzisiaj wieczorem wraca jeden z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizyjnej ramówce. Znowu przeniesiemy się do szpitala w Rybniku, aby poznać dalsze losy bohaterów. Główną rolę gra tu Maja Ostaszewska, która wciela się w Annę Leśniewską. W pierwszym sezonie jej postać musiała zmierzyć się z w własną przeszłością i... utratą pamięci na skutek wypadku. W obsadzie ponadto m.in. Adam Woronowicz, Antoni Królikowski, Maciej Zakościelny, Magdalena Popławska i Sonia Bohosiewicz.

W nowym sezonie serialu zobaczymy również Danutę Stenkę, która wcieli się w Bognę Mróz - nową ordynator.

Diagnoza to serial w reżyserii Michała Otłowskiego, Łukasza Palkowskiego i Xawerego Żuławskiego. Znaczna część akcji ma miejsce w szpitalu w Rybniku, a istotnym elementem są tutaj wątki kryminalne. W poprzednim sezonie bohaterowie mieli do czynienia z firmą farmaceutyczną, która chciała wprowadzić na rynek wyjątkowo szkodliwy lek. Co czeka bohaterów w najnowszym sezonie?

Przekonamy się już dzisiaj.

REKLAMA

Premiera pierwszego odcinka 3. sezonu serialu Diagnoza została zaplanowana na dzisiaj (wtorek 4 września 2018) na godzinę 21:30 w TVN. Powtórki będzie można zobaczyć w niedzielę 9 września o 13:00. Ponadto dwa pierwsze odcinki będzie można obejrzeć dziś w TVN-owskim Playerze.

Serial Diagnoza został nagrodzony Telekamerą Tele Tygodnia 2018 w kategorii serial i otrzymał nominację do Orłów w kategorii Najlepszy serial fabularny za 2017 rok.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA