1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. TV

Wystartowała jesienna ramówka TVN. Czy stacja ma szansę na przyciągnięcie nowych widzów?

Z początkiem września rusza jesienna ramówka TVN. Stacja stawia nie tylko na znane i lubiane - w programie znajdziemy równiez kilka nowości, w tym serialowych.

jesienna ramowka tvn

Widać wyraźnie, że tej jesieni TVN chce bardziej zawalczyć o nowych widzów. Przyciągnąć ich może m.in. premierami serialowymi. Oczywiście stacja kontynuuje emisję sprawdzonych tytułów, takich jak Kuchenne Rewolucje, Kuba Wojewódzki, Mam Talent czy Ameryka Express, nowe wydanie Azja Express.

Jesienna ramówka TVN - co nowego?

Stacja wprowadza do swojej ramówki dwa całkiem nowe seriale - Pod powierzchnią i Pułapka. TVN próbuje także zabrać głos w ważnej społecznie sprawie - w jesiennej ramówce stacji pojawi się kontrowersyjny program Wracajcie, skąd przyszliście.

Jesienna Ramówka TVN - godziny emisji

top model 7 sezon

7. edycja programu, w której prowadzący i widzowie wybiorą najlepszą kandydatkę lub kandydata do pracy jako top model. W roli jurorów zobaczymy ponownie Joannę Krupę, Katarzynę Sokołowską, Marcina Tyszkę i Dawida Wolińskiego. Prowadzącym program niezmiennie jest Michał Piróg.

Premiera 3 września, 21:30, kolejne odcinki co poniedziałek.

slub od pierwszego wejrzenia tvn

3. edycja programu bazującego na znanym na całym świecie zagranicznym formacie. Udział w nim biorą 3 pary, które poznają się dopiero w dniu ślubu. Małżonkowie żyją pod okiem kamer, po miesiącu decydują, czy chcą pozostać razem.

Premiera 3 września, 22:30, kolejne odcinki co poniedziałek.

milionerzy urbanski

Teleturniej Who Wants to Be a Millionaire? zdobył popularność wśród polskich widzów w sporej mierze dzięki osobie charyzmatycznego prowadzącego Huberta Urbańskiego. Nowa edycja Milionerów nadawana jest od lutego 2017 r.

Premiera 3 września, 20:55, kolejne odcinki od poniedziałku do czwartku.

na wspolnej tvn

Stacja wyemituje dziś już 2738. odcinek popularnej telenoweli, rozpoczynając tym samym 17. sezon produkcji. Mieszkańcy Wspólnej 17 są ze swoimi wiernymi widzami od 2003 r.

Premiera 3 września, 20:15, kolejne odcinki od poniedziałku do czwartku.

serial diagnoza opinie

Diagnoza to stosunkowo młody tytuł. Opowiadający o grupie lekarzy serial jest bowiem emitowany od września 2017 r. W rolach głównych wystepują: Maja Ostaszewska, Adam Woronowicz oraz Maciej Zakościelny. 4 września stacja rozpocznie emisję 3. sezonu.

Premiera 4 września, 21:30, kolejne odcinki co wtorek.

kuba wojewodzki

4 września wystartuje 25. sezon programu Kuby Wojewódzkiego. Gościem pierwszego odcinka będzie m.in. Maciej Zakościelny. Prowadzący zapowiedział na jesień premierę autobiografii - mamy nadzieję, że opisze w niej nieco pikantnych szczegółów dotyczących swojego show.

Premiera 4 września, 22:30, kolejne odcinki co wtorek.

ameryka express tvn

Trzecia edycja reality show, w której uczestnicy tym razem zostali wysłani do Ameryki Południowej. W programie wzięli udział m.in. Filip Chajzer z ojcem Zygmuntem, Fit Lovers, Lara Gessler, Magda Steczkowska, Tomasz Karolak oraz Maciej Musiałowski.

Premiera 5 września, 21:30, kolejne odcinki co środę.

Kuchenne rewolucje TVN oglądalność kwiecień

To już 18. sezon rewolucji prowadzonych przez Magdę Gessler. W pierwszym odcinku prowadząca wraz z ekipą uda się do częstochowskiej Sjesty. Restauracja prowadzona przez Darka otrzyma nowe życie i menu sygnowane nazwiskiem ulubienicy wszystkich restauratorów.

Premiera 6 września, 21:30, kolejne odcinki co czwartek.

mam talent tvn

Jedenasta edycja programu zmian w ekipie nie przyniesie. Jury w składzie Agnieszka Chylińska, Agustin Egurrola i Małgorzata Foremniak oceniać będzie występy uczestników. Wspierać ich będzie niezawodny duet prowadzących-zabawiaczy - Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

Premiera 8 września, 20:00, kolejne odcinki co sobotę.

masterchef tvn

Polska wersja formatu Masterchef nadawana jest przez TVN od 2012 r. W tym sezonie uczestników ponownie oceniać będzie jury w składzie: Anna Starmach, Magda Gessler i Michel Moran.

Premiera 9 września, 20:00, kolejne odcinki co niedzielę.

drzewo marzen tvn

Drugi sezon programu, którego gospodarzem jest Mateusz Gessler. Prowadzący odwiedza wybrane szkoły, zbierając od uczniów kartki z zapisanymi marzeniami. Muszą one dotyczyć innych osób, np. rodziny. Następnie wybierane są 3 marzenia, które doczekają się realizacji.

Premiera 9 września, 11:00, kolejne odcinki co niedzielę.

pułapka tvn

Sześcioodcinkowa kryminalna produkcja opowiada o autorce powieści kryminalnych Oldze Sawickiej, granej przez Agatę Kuleszę. Sawicka zostaje wplątaną w niebezpieczną intrygę. W serialu zobaczymy także m.in. Joannę Kulig, Kingę Preis, Leszka Lichotę oraz Krzysztofa Pieczyńskiego.

Premiera 9 września, 21:30, kolejne odcinki co niedzielę.

Pod powierzchnią

pod powierzchnia tvn

Opowieść obyczajowa o zagadkowych relacjach pomiędzy głównymi bohatermi. Grają ich m.in. Alicja Boczarska, Maria Kowalska, Łukasz Simlat i Bartłomiej Topa.

Premiera 21 października, 21:30, kolejne odcinki co niedzielę.

Wracajcie, skąd przyszliście

wracajcie skad przyszliscie tvn

Polska edycja formatu Go Back to Where You Came From to reality show, w którym prowadzący Piotr Kraśko w towarzystwie szóstki Polaków wyruszy szlakiem migracyjnym. Co ciekawe, uczestnicy programu mają różne zdania na temat kryzysu migracyjnego.

Data emisji nie jest jeszcze znana.