1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Jedna z najpiękniejszych animacji Pixara już w HBO GO. W serwisie można oglądać oscarowy film Coco

Coco HBO GO premiera

HBO przygotowało kolejny seans dla całej rodziny. Dziś wieczorem na głównym kanale nadawcy można obejrzeć wzruszającą animację Coco. Film jest także dostępny w HBO GO.

Produkcja Disneya i Pixara to jeden z najlepiej ocenianych animowanych filmów w historii. Rozpływali się nad nim zarówno widzowie, jak i krytycy. Wzruszająca, a jednocześnie niepozbawiona humoru opowieść została doceniona także przez środowisko samych filmowców, zgarniając szereg najważniejszych nagród, w tym Złotego Globa i dwa Oscary. Teraz mamy okazję ponownie zagłębić się w tej niesamowitej historii.

Mowa oczywiście o zeszłorocznym filmie Coco, który dziś wieczorem można zobaczyć w telewizji.

Produkcja przedstawia historię mieszkającego w Meksyku 12-letniego Miguela Rivery. Rodzina chłopca od pokoleń zajmuje się wytwarzaniem butów i nikt nie widzi powodu, by nie miał on pójść w ślady swoich przodków. Jednak Miguel marzy o czymś zupełnie innym; w tajemnicy spędza całe dnie na obcowaniu z muzyką, która jest stanowczo zakazana w domu Riverów. Chłopak pragnie zostać sławnym piosenkarzem i następcą swojego idola, Ernesto de la Cruza.

Pewnego dnia chłopak odkrywa, że legendarny muzyk wywodził się z jego rodziny. To zachęca go do wzięcia udziału w lokalnym konkursie piosenek, organizowanym w Święto Zmarłych. Jednak wyniku nieoczekiwanego splotu zdarzeń Miguel przenosi się do świata umarłych. Tam ma okazję spotkać swojego znanego przodka. Musi się jednak pospieszyć, by nie zostać w tej krainie na zawsze.

Coco można obejrzeć dziś na HBO o 20:10. Film jest także dostępny od dziś w usłudze HBO GO.