1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Nowy kandydat do roli Geralta z Rivii. Zobacz nagranie z castingu do Wiedźmina od Netfliksa

Brytyjski aktor Max Beesley może być nowym kandydatem do roli w serialu Wiedźmin od Netfliksa. W sieci pojawiło się nagranie z castingu.

WIedźmin Geralt z Rivii
158 interakcji
dołącz do dyskusji

Do sieci trafiło kolejne nagranie z castingu do roli w serialu Wiedźmin od Netfliksa. I tym razem nie mamy stuprocentowego potwierdzenia dotyczącego oryginalności nagrania. Tak czy inaczej, warto je zobaczyć. Wystąpił w nim Max Beesley. Czy aktor jest dobrym kandydatem do roli Geralta z Rivii?

Twórcy serialowej wersji Wiedźmina już jakiś czas temu zapowiadali opublikowanie nagrań z castingów. Nie zobaczyliśmy jednak do tej pory żadnego oficjalnego nagrania. Jedynie te dostarczane przez zagraniczny fanpage sagi.

Na opublikowanym dziś nagraniu wystąpił Max Beesley. 47-letni brytyjski aktor znany jest raczej z ról drugoplanowych. Kojarzony jest między innymi dzięki serialowi W garniturach. Bessley w walce o rolę może stanąć z samym Supermanem. Grający go Henry Cavill jest podobno fanem całej sagi.

Showrunnerka serialu, Lauren Hissrich, potwierdziła niedawno, że ruszyły castingi do najwazniejszych ról - Geralta, Yennefer czy Jaskra. Możemy zatem spekulować, że prace nad obsadą wkroczyły w zaawansowany etap. Początek zdjeć planowany jest na zimę. Premiera może odbyć się w końcówce 2019 lub na początku 2020 r.

Showrunnerka podkreślała, że próby na castingu nie będą miały nic wspólnego z prawdziwym scenariuszem. Ma to oczywiście zapobiec jakimkolwiek wyciekom i przewidywaniom co do fabuły. Hissrich przypomniała o tym w jednym z ostatnich tweetów. Według jej zapewnień mamy się nie martwić o Wiedźmina.