1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

To będzie doskonała końcówka lata. Na te seriale czekamy w sierpniu

rozczarowani netflix disenchantment tylko dla doroslych serial animacja 2018 1

Nadchodzi sierpień, a wraz z nim nowe seriale. Ale nie tylko nowe, bo obok premier dobrze zapowiadających się animacji, pojawi się też kilka naprawdę ciekawych kontynuacji. Między innymi Ozark od serwisu Netflix. 

Seriale na sierpień

Castle Rock

Różnie to bywa z ekranizacjami Stephena Kinga. Jedne są genialne, inne nieszczególnie udane. Ta jednak będzie wyjątkowa, bo przeniesie widza do Castle Rock – miasteczka, które wielokrotnie pojawiało się w powieściach mistrza grozy. Nie będzie to jednak bezpośrednia ekranizacja konkretnego dzieła. Produkcja będzie romansowała z licznymi wątkami i historiami, które wyszły spod pióra Kinga. Zaledwie kilka dni temu poinformowano nas, że serial w Polsce pojawi się w HBO GO.

Serial pojawi się w HBO GO już 2 sierpnia.

Dom Kwiatów

Netflix robi telenowelę, ale nietypową. Dom Kwiatów ma opowiadać historię pewnej rodziny, która prowadzi kwiaciarnię. W tej sielankowej sytuacji pojawia się jednak rysa, bo pewnego dnia umiera... kochanka głowy rodziny, mężczyzna postawia więc wziąć pod opiekę dzieci z nieprawego łoża. Rodzina jeszcze nie wie, że pod dachem ich domu zamieszkają nowi ludzie.

Dom Kwiatów pojawi się w Netfliksie 10 sierpnia.

Rozczarowani

rozczarowani netflix disenchantment tylko dla doroslych serial animacja 2018 1

Twórcy mówią ze zwiastuna, że podejmowali już temat teraźniejszości (Simpsonowie), przyszłości (Futurama), a teraz nadszedł czas na przeszłość. To nie do końca prawda, bo Rozczarowani zapowiadają typowy świat fantasy. Będzie księżniczka, magia, czarodziejskie stworzenia, potwory i inne elementy tego gatunku. Zapowiada się humor rodem z innych dzieł Matta Groeninga i muszę przyznać, że na ten moment jestem tą produkcją bardzo podekscytowany.

Rozczarowani pojawią się w serwisie Netflix już 17 sierpnia. 

Rojst

Fabuła serialu przeniesie nas do PRL-u, a tematem będą zagadkowe morderstwa. W rolach głównych wystąpi Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik. I chociaż nie powinno się oceniać książki po okładce, tak materiały promocyjne z nadchodzącego serialu Showmaksa zapowiadają naprawdę rewelacyjną produkcję.

Rojst zadebiutuje w Showmax już 19 sierpnia.

2. sezon Ozark

ozark netflix

Historia opowiada o księgowym, któremu sypie się życie. Żona go zdradza, a on wraz z przyjacielem zostali oskarżeni przez szefa kartelu o machlojki finansowe. Udaje mu się ocalić życie tylko dlatego, że wpada na pomysł, jak prać pieniądze z narkotyków. Wraz z całą rodziną udaje się do Ozark, malowniczego miasteczka, które chociaż przyrodę ma piękną, to jest miejscem pełnym paskudnych tajemnic. W drugim sezonie przekonamy się, czy główny bohater będzie w stanie umiejętnie lawirować między różnymi organizacjami przestępczymi i agentami federalnymi.

2. sezon Ozark pojawi się w serwisie Netflix 31 sierpnia.

Paradise, P.D.

Netflix idzie w animacje. Pod koniec sierpnia w serwisie zobaczymy produkcję, która opowie o policjantach pracujących w małym miasteczku. Z zapowiedzi wynika, że główni bohaterowie nie będą orłami w swoim fachu. Za serial odpowiadają ludzie, którzy stworzyli dość popularną serię Brickleberry, o czym świadczy nawet sam styl animacji. Jeśli oba seriale będą do siebie podobne, to zapowiada się cała masa toaletowego humoru. Ale i on zapewnie znajdzie swoich fanów.

Serial pojawi się w serwisie Netflix już 31 sierpnia.

Inne seriale, które pojawią się w sierpniu

W sierpniu będziemy mogli obejrzeć również horror Ghoul, który będzie miniserialem. Za granicami naszego kraju swoje premiery będą miały również 2. sezony Grzesznicy i Mr. Mercedesa, ale nie wiemy jeszcze, czy – a raczej kiedy - będzie je można zobaczyć w Polsce. 7 sierpnia pojawi się również pierwszy odcinek 4. sezonu Better Call Saul.