1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Córka Klausa i Hayley przejmuje stery w spin-offie The Originals. Zobacz zwiastun serialu Legacies

Legacis zwiastun The Originals

The CW nie zamierza tak łatwo rezygnować z jednego ze swoich najważniejszych uniwersów. The Originals zmierzają do końca, jednak przyszedł czas na nowe pokolenie. W sieci ukazał się zwiastun Legacies.

Pamiętniki wampirów były jednym z najważniejszych seriali okresu, w którym motyw krwiopijców był mocno eksploatowany w całej popkulturze. Po kilku sezonach wysokiej oglądalności stacja The CW zdecydowała się na stworzenie spin-offu, skupionego na rodzinie Mikaelsonów. The Originals także przypadło do gustu widzom, zbierając bardzo dobre recenzje.

Emisja Pamiętników wampirów zakończyła się w zeszłym roku, a niedługo zobaczymy finał opowieści o Mikaelsonach. Nie oznacza to jednak końca historii z uniwersum długowiecznych istot. Czeka nas kolejny spin-off, tym razem zaczerpnięty z The Originals.

The CW udostępniło pierwszy zwiastun Legacies.

Na zakończonym wczoraj Comic-Conie 2018 w San-Diego stacja pochwaliła się materiałem promującym swój nowy projekt. Produkcja opowie o perypetiach Hope, córki Klausa i Hayley. Podobnie jak w przypadku Pamiętników wampirów, tutaj także scenerią głównych wydarzeń będzie szkoła średnia. Główna bohaterka trafia do Salvatore Boarding School, której uczniowie obdarzeni są nadnaturalnymi zdolnościami.

Legacis zwiastun The Originals

Całość przywodzi na myśl X-Menów; w Legacies, oprócz umiejętności nastolatków, ważną rolę odegrają także ich wzajemne uczucia i chęć poznania swojego dziedzictwa oraz prawdziwej tożsamości. Wygląda to więc na rzecz zbliżoną do Pamiętników wampirów, choć tutaj elementy świata fantasy powinny być znacznie bardziej wyeksponowane.

Legacies – kogo zobaczymy na ekranie?

W Hope Mikaelson wcieli się oczywiście Danielle Rose Russell, znana widzom z The Originals. Wśród jej rówieśników znajdą się Lizzie i Josie Saltzman, grane odpowiednio przez Jenny Boyd i Kaylee Bryant. W serialu pojawiać się będzie także ojciec bliźniaczek, czyli grany przez Matta Davisa Alaric. Ważną postacią będzie także tajemniczy Landon Kirby, w którego wcieli się Aria Shahghasemi. Ekipę producencką stanowią Julie Plec, Brett Matthews, Leslie Morgenstein i Gina Girolamo, a więc ludzie odpowiedzialni za poprzednie produkcje The CW o wampirach.

Legacies zadebiutuje 25 października tego roku. Pamiętniki wampirów oraz The Originals można oglądać na Netfliksie, więc można przypuszczać, że ten serwis odpowie także za polską dystrybucję kolejnego serialu z uniwersum.