1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Szukasz książki na wakacje? Sprawdź promocję na kryminały w Biedronce

biedronka

Lato w pełni, chociaż od czasu do czasu daje się nam we znaki kiepska pogoda. To doskonała okazja, żeby zamiast spacerów w upalne dni, czy leżenia na plaży, poczytać dobrą książkę. Tym razem z pomocą przychodzi Biedronka.

W Biedronce będziemy mogli kupić książki, które w sam raz nadają się jako towarzystwo do letniego wypoczynku. Zwłaszcza, że nie wyobrażam sobie lepszej okazji do czytania kryminałów niż właśnie urlop.

Promocja na książki w Biedronce – co warto kupić?

Książki Katarzyny Bondy z serii o Saszy Załuskiej

3 z 4 powieści, które składają się na tetralogię o Saszy Załuskiej - profilerce, matce, policjantce. W każdej z nich kobieta musi poradzić sobie z trzema różnymi sprawami i trzeba przyznać, że każda z książek trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Bohaterka zajmuje się przygotowywaniem profili psychologicznych morderców i zbrodniarzy, ale fabuła bardzo dużo miejsca poświęca budowaniu świata przedstawionego i jego mieszkańców. Nie brakuje także silnych wątków politycznych i społecznych.

Zapisane w wodzie

Zapisane w wodzie

Paula Hawkings znana jest szerszej publiczności, bo jej pierwsza książka była prawdziwym hitem sprzedażowym. Zapisane w wodzie to opowieść o kobiecie, która powraca do rodzinnego miasta po tym, jak odnaleziono ciało jej siostry. Wszystko wskazuje na to, iż było to samobójstwo. Główna bohaterka nie jest tego tak do końca pewna.

Podróż zimowa

Tego autora chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Jaume Cabre to kataloński pisarz, który za swoją twórczość był wielokrotnie nagradzany. Jego powieść Wyznaję jest uważana za jedną z najważniejszych książek ostatnich lat. W Biedronce możecie kupić Podróż zimową, która jest zbiorem opowiadań pisarza. Cabre pracował nad nimi kilkanaście lat, więc możecie się spodziewać naprawdę solidnej literatury.

A co poza tym?

Obok wymienionych pozycji dostępne będą 2 powieści Carlosa Ruiza Zafona, Więzień nieba i Cień wiatru. Fani zdrowego odżywiania i... diety będą mogli kupić Superfit. Przepisy na zdrowie lub Słoiki i słoiczki. Przetwory na cztery pory roku.

Ile zapłacimy?

Ceny ksiażek zaczynają się od 19.99, a kończą się na 24.99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

Promocja zaczyna się dzisiaj i będzie trwać do 29.07 lub do wyczerpania zapasów.Wszystkie książki objęte promocją znajdziecie na stronie Biedronki.