REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Damon Albarn zapowiada nową płytę Gorillaz. Premiera jeszcze tego lata

Minęło kilkanaście miesięcy od wydania poprzedniego albumu brytyjskiej grupy, a tymczasem Gorillaz zapowiada już kolejne wydawnictwo. Najlepsze jest jednak to, że dzieli nas od niego równo miesiąc.

Grupa Gorillaz zapowiada nowy album. The Now Now jeszcze tego lata
REKLAMA
REKLAMA

Informację o nowym krążku ogłosił lider grupy, Damon Albarn na swoim profilu na Twitterze. Krótka zapowiedź nie mówi zbyt wiele, ale znacznie ważniejsze jest to, co znaleźć można w samej treści wiadomości, mianowice datę premiery płyty.

Krążek Gorillaz The Now Now zadebiutuje już 29 czerwca.


Obok powyższej zapowiedzi pojawiały się również grafiki i plakaty z hasłem "NO MORE UNICORNS ANYMORE". Od jakiegoś czasu działa również strona thenownow.tv, która - możemy tak zakładać - ma promować nowy album. Jak na razie znaleźć można na niej jedynie ten krótki filmik, który pojawił się również w powyższym poście.

REKLAMA

Przypomnijmy, że Gorillaz wrócił w zeszłym roku z płytą Humanz. Zespół nie nagrywał przez 7 lat, więc kolejne wydawnictwo - wydane w tak krótkim czasie – może być niemałym i pozytywnym zaskoczeniem. The Now Now ma być politycznym komentarzem do spraw dość aktualnych. Krążek ma omawiać temat wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Zapowiada się więc nie tylko interesująco, ale zapewne również kontrowersyjnie.

Fani zespołu będą mogli posłuchać Gorillaz na żywo jeszcze w tym roku. Grupa pojawi się na festiwalu Open’er w Gdyni już 6 lipca 2018 r.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA