Filmy  / Trailer

Adam Sandler i Chris Rock w komedii Netfliksa. Weselny tydzień – zwiastun

Picture of the author

Adam Sandler dawno temu stał się niemalże synonimem żenującej komedii. Jego współpraca z Netfliksem w większości to potwierdzała. A przecież mowa o aktorze, który w rękach dobrego reżysera i scenarzysty potrafi bardzo pozytywnie zaskoczyć. Jak będzie w przypadku Weselnego tygodnia?

Na podstawie samego trailera trudno powiedzieć. Z jednej strony, Weselny tydzień jawi się jako standardowa ślubna komedia o niepotrafiących się dogadać rodzicach szczęśliwej pary. Z drugiej, twórcy produkcji oszczędzają widzom zwiastuna żenujących żartów czy rasistowskich stereotypów.

Czyżby Netfliks i Adam Sandler mieli pod płaszczykiem komedii opowiedzieć o problemach i wyzwaniach stojących przed przyszłymi małżonkami i ich rodzinami? Jeszcze kilka miesięcy temu wydawałoby się to absurdem, ale niedawna produkcja serwisu streamingowego Opowieści o rodzinie Meyerowitz w dojrzały i ciekawy sposób przedstawiała meandry życia artystycznej rodziny.

W obsadzie Weselnego tygodnia znaleźli się Chris Rock, Rachel Dratch, Steve Buscemi, Allison Strong i Noah Robbins. Reżyserem filmu jest Robert Smigel. Wraz z Sandlerem napisał też scenariusz. To ostatni z czterech filmów, które Adam Sandler stworzył na podstawie swojej umowy z Netfliksem.

Fabuła produkcji kręci się wokół przygotowań do ślubu dzieci dwóch ojców granych przez Sandlera i Rocka. Jak to zwykle bywa przy okazji takich wydarzeń, ambitne plany szybko przemieniają się w chaotyczne przygotowania i ostre konflikty. Sukces filmu zależeć będzie w dużej mierze od chemii między Sandlerem a Chrisem Rockiem. Obaj komicy mają na swoim koncie produkcje bardzo dobre, znani są jednak w środowisku głównie z tworzenia okropnych gniotów. Jak będzie tym razem?

Premiera filmu Weselny tydzień na platformie Netflix 27 kwietnia.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst