1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Ciche miejsce zaburza pierwsza rozmowa. Ostatni zwiastun horroru Johna Krasinskiego

W sieci pojawił się finalny trailer horroru Ciche miejsce. Po raz pierwszy od początku kampanii reklamowej filmu możemy usłyszeć jakikolwiek dialog.

Ciche miejsce zwiastun

Abbottowie to mieszkająca na odludziu pięcioosobowa rodzina. Życie w głuszy gwarantuje im spokój i ciszę, których nie mogli zaznać w zatłoczonych miastach. Pozorna sielanka kończy się jednak, gdy ich okolicę nawiedzają tajemnicze stwory. Bestie reagują wyłącznie na dźwięk, więc pustelnicza rodzina musi pogrążyć się w zupełnej ciszy. Komunikują się przy pomocy gestów, uważają na każdy krok i pozbywają wszystkiego, co wywołuje hałas. To jednak nie zagwarantuje im bezpieczeństwa.

Paramount opublikował ostatni zwiastun filmu, w którym słyszymy pierwsze wypowiedziane przez bohaterów słowa.

Choć jest to zaledwie kilka wyrazów, to ich dodanie jeszcze bardziej podkreśla trudy życia w wymuszonej ciszy. A gdy ta zostanie przerwana, pozostaje tylko uciekać.  To także zostaje przedstawione w zwiastunie, gdy napotkany starszy mężczyzna ściąga na obecnych przerażające stwory.

Ciche miejsce zwiastun

Skoro bohaterowie mają ograniczoną zdolność mowy, to twórcy pozwolili wypowiedzieć się krytykom. W filmiku znajdziemy fragmenty kilku recenzji horroru, napisanych przez dziennikarzy amerykańskich mediów. Ze wszystkich jasno wynika, że warto jeszcze chwile poczekać na premierę i wybrać się do kina.

Ciche miejsce – kogo zobaczymy w filmie?

Z przyczyn fabularnych obsada jest mocno ograniczona i na ekranie zobaczymy tylko garstkę ludzi. W rolę małżeństwa Abbottów wcieliła się prawdziwa para - Emily Blunt oraz John Krasinski. Ponadto aktor odpowiada także za reżyserię oraz scenariusz, przygotowany wspólnie ze Scottem Beckiem i Bryanem Woodsem. W dzieci Abbottów wcielili się Noah Jupe (Cudowny chłopak), Millicent Simmonds (Wonderstruck) oraz debiutujący Cade Woodward. Z kolei spotkanego w lesie starca zagra Leon Russom, znany z serialu Skazany na śmierć.

Polską premierę filmu Ciche miejsce zaplanowano na 13 kwietnia.