1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale
  4. Filmy

HBO GO uwolnione od umów z operatorami. Platforma rusza na otwartą wojnę z Netfliksem

HBO GO w każdym domu? Tak! W końcu można wykupić dostęp do platformy VoD bez obowiązku wcześniejszego zawarcia umowy z operatorem internetowym, komórkowym lub telewizyjnym. Na jakich zasadach od dzisiaj działa HBO GO?

HBO GO uwolnione
359 interakcji
dołącz do dyskusji

O tej zmianie mówiło się już od dawna. Kraje takie jak Rumunia, Czechy czy Słowacja od niewygodnego obowiązku zawierania dodatkowych umów z operatorami, aby móc korzystać z HBO GO, uwolniły pod koniec zeszłego roku. Teraz przyszedł czas na Polskę.

Do tej pory w Polsce platforma streamingowa, oferująca takie hity jak Westworld, Gra o tron czy Twin Peaks, cały czas była jedynie dodatkiem oferowanym jako rozszerzenie oferty z dostawcą kablowej telewizji lub innym operatorem. Osoby, które chciały programy produkcji HBO obejrzeć na podobnej zasadzie jak serie Netfliksa lub serwisu Showmax, musiały do tej pory obejść się smakiem.

To właśnie się zmieniło. Dziś, czyli 26 marca 2018 roku, HBO GO zostaje oficjalnie uwolnione od wszelkich umów z operatorami. Teraz można wykupić dostęp bezpośrednio w serwisie.

HBO GO oferta

Z HBO GO można już korzystać na podobnych zasadach jak z platformy Netflix. Na początek każdego chętnego użytkownika czeka 30-dniowy darmowy okres testowy. Potem, jeśli nadal będziemy chcieli korzystać z serwisu, przyjdzie płacić comiesięczną opłatę za dostęp do usługi.

Opłata za korzystanie z serwisu wyniesie 29,90 zł miesięcznie.

hbo go dostęp

Uwolnienie HBO GO to doskonała wiadomość dla każdego fana dobrych seriali i filmów, ale również dowód na stale rozbudowującą się ofertę streamingową w Polsce. Przestarzałe podejście do klienta, w którym wymaga się od niego zawierania niekorzystnych i niepotrzebnych umów, powoli odchodzi do lamusa. Jeśli więc ktoś nie oglądał jeszcze produkcji takich jak Wataha czy Westworld, teraz jest najlepsza okazja, by zacząć serialowy maraton. Czas start!

hbo go cena

Obejrzyj także: