1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki

Promocja na książki w Biedronce. Ostatni dzwonek, żeby zaopatrzyć się na weekend

Biedronka i promocja na książki. Ostatnia szansa, kupić coś na weekend

W sieci sklepów rozpoczyna się wielkanocna promocja na książki. W ofercie znajdziemy zarówno interesujące pozycje beletrystyczne, jak i tytuły przeznaczone dla najmłodszych czytelników. Warto już teraz zaopatrzyć się w coś dla siebie.

Zawsze jest dobra okazja, by kupić książkę. Zawsze jest też odpowiedni moment, by ją przeczytać. W weekend powinno znaleźć się trochę czasu, by usiąść w fotelu z kawą i dobrą powieścią w dłoniach. Warto więc wybrać się do Biedronki już w sobotę, bo niedzielę sklepy będą nieczynne.

Promocja na książki w Biedronce - co warto kupić?

Korona śniegu i krwi

Promocja na książki w Biedronce

Pierwszy tom cyklu Odrodzone królestwo autorstwa Elżbiety Cherezińskiej. Podzielona na księstwa Polska jest potencjalnym łupem wszystkich sąsiednich państw. Bezkrólewie przyczynia się do odrodzenia ludzi Starszej Krwi i zapomnianych demonów. Kantor Jakub Świnka dostrzega jednak nadzieję dla kraju. Według niego tylko książę Przemysł II może zjednoczyć dawne królestwo i przywdziać koronę. Ten jednak woli spędzać czas na rycerskich turniejach i poszukiwaniu uznania dam. W ofercie dostępne są także następne tomy cyklu.

Cienie

Promocja na książki w Biedronce

Najnowsza powieść Wojciecha Chmielarza, laureata Nagrody Wielkiego Kalibru. W Milanówku córka i partnerka gangstera zostają zastrzelone z broni podkomisarza Kochana. Policjant twierdzi, że został wrobiony i prosi o pomoc Mortkę. W tym samym czasie Sucha bada nagranie z monitoringu, na którym wysoko postawieni politycy gwałcą chłopaka. Funkcjonariusze postanawiają sobie wzajemnie pomóc, choć jeszcze nie wiedzą, że obie zbrodnie są ze sobą połączone. Odtąd żadne z nich nie jest bezpieczne.

Ostatni list do kochanka

Promocja na książki w Biedronce

Książka autorki bestsellerowego Zanim się pojawiłeś. Młoda dziennikarka Ellie trafia na listy miłosne sprzed lat. Wygląda na to, że młoda mężatka Jennifer i nieprzyjemny w obyciu reporter Anthony mieli romans. Zafascynowana historią kobieta postanawia poznać wszystkie jej okoliczności, w tym dramatyczny koniec związku. Miłosny skandal z przyszłości może wpłynąć na jej własne życie i zmienić jej relację z innym żonatym mężczyzną.

 Kukuczka. Opowieść o najlepszym polskim himalaiście

Promocja na książki w Biedronce

Portret legendarnego himalaisty, będący również opowieścią o granicach ryzyka. Jak to się stało, że niski elektromonter ze Śląska wspinał się na najwyższe szczyty? Dariusz Kortko i Marcin Pietraszewski w oparciu o pamiętniki Kukuczki oraz rozmowy z jego żoną i członkami wypraw przedstawiają upartego i pełnego sprzeczności człowieka, który od małego naznaczony był fatum śmierci. Niektórzy odmawiali wyjazdów z nim, twierdząc, że wszyscy wkoło niego giną. On sam nie wrócił z wyprawy na Lhotse, a jego ciała nigdy nie odnaleziono.

Pełną listę dostępnych tytułów znajdziecie TUTAJ oraz pod tym adresem.

Ile zapłacimy?

Książki dla dzieci kosztują 11,99 zł i 19,99 zł. Ceny pozostałych tytułów do 24,99 zł lub 27,99 zł.

Do kiedy trwa promocja?

Oferta obowiązuje od 17 marca do 30 marca lub do wyczerpania zapasów.