1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Chciałeś obejrzeć wieczorem serial? Może być z tym problem. Netflix nie działa

Netflix nie działa awaria problem

Jeśli planowaliście dzisiaj wieczór z House of Cards lub Jessiką Jones, mamy złą wiadomość. Netflix ma awarię i nie działa wielu użytkownikom w całej Europie. Problemy dotykają również Polaków.

Netflix ma właśnie dość sporą awarię, która skutkuje brakiem dostępu do treści. Problemy zgłaszali nam czytelnicy z różnych regionów kraju. Sprawdziliśmy to na swoich redakcyjnych kontach i faktycznie coś jest na rzeczy.

netflix nie dziala awaria problem 1

Awaria Netfliksa w Polsce i nie tylko.

Ładowanie strony trwa niezwykle długo. Czasem serwis załaduje się poprawnie. Czasem nie. Pojawienie się w przeglądarce interfejsu wcale zaś nie gwarantuje, że będzie można obejrzeć serial lub film - potrafi pojawić się czarny ekran po wybraniu materiału. Jeśli akurat u ciebie serwis się ładuje - zazdrościmy! I trzymamy kciuki, żeby odtwarzanie produkcji nie przerwało się w połowie.

netflix nie działa

Niestety, wielu użytkownikom Netflix sprawia problemy nie tylko na komputerach, ale też na platformach Smart TV i w aplikacjach mobilnych na Androida i iOS. Jak widać w serwisie Down Detector, problemy zgłaszają przede wszystkim mieszkańcy Holandii (na terenie całego kraju), Anglii (głównie Londyn), Austrii (Wiedeń) i Hiszpanii (Barcelona).

Problemy z Netfliksem mają jednak użytkownicy innych państw - zwłaszcza w większych ośrodkach miejskich. Na terenie Niemiec na wieczorny wieczór z serialami nie mają co liczyć mieszkańcy Hamburga, Monachium i Berlina. Na mapie widać też zaznaczoną pomarańczowym już czerwonym kolorem centralną część Polski.

netflix nie dziala awaria problem 1

Netflix nie działa - co robić, jak żyć?

Jeśli również i na waszych komputerach, telewizorach i smartfonach Netflix stroi sobie dzisiaj fochy, nie mamy dobrych wiadomości. Póki twórcy usługi nie zażegnają kryzysu, oglądanie filmów i seriali może być utrudnione lub wręcz niemożliwe.

Na szczęście Netflix nie jest jedynym serwisem streamingowym, w którym można znaleźć mnóstwo ciekawych filmów i seriali. W przypadku awarii tej usługi warto przyjrzeć się ofercie Amazon Prime Video, Showmax lub HBO GO.

AKTUALIZACJA [godz. 22:20]

Problemy w Polsce już prawie nie występują - sytuację na bieżąco możecie śledzić TUTAJ.