1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Ralph Demolka 2 przeniesie widzów do Internetu. Dosłownie. Zwiastun trafia w gusta fanów technologii

Ralph Demolka 2 przeniesie widzów do Internetu. Dosłownie - zwiastun

Ralph Demolka 2 (Ralph Breaks the Internet) zabierze widzów w podróż po Internecie. Takim rozumianym dosłownie, jako mierzalna i namacalna przestrzeń pełna kolorowej, atrakcyjnej zawartości.

Ralph Breaks the Internet to nowa animacja dla dzieci, której twórcy sięgają po świat nowych technologii. Raptem kilka miesięcy temu mieliśmy średnio udane The Emoji Movie. Teraz razem z Ralphem przenosimy się do spersonifikowanego świata sieci, w którym witryny internetowe wyglądają niczym stoiska sklepowe, a strumień danych i informacji to gigantyczne miasto pełne najróżniejszych osobowości.

Ralph Demolka 2 (Ralph Breaks the Internet) będzie animacją niezwykle aktualną.

Już w zwiastunie widzimy, jak bohaterowie bajki są atakowani spamem, a także artykułami o wątpliwej jakości. Ralph jest świadkiem aukcji na eBayu, a także bierze udział w prostej grze mobilnej. Wszystko to sprytna wariacja na temat tego, jak działa współczesny Internet oraz jak się w nim poruszamy. Dla mnie bomba. Mam oczywiście nadzieję, że autorzy animacji skutecznie przemilczą to, czego w sieci najwięcej - pornografii i erotyki.

Ze względu na nietypowe miejsce akcji, Ralph Demolka 2 (Ralph Breaks the Internet) wydaje się ciekawą animacją nie tylko dla najmłodszych. Jako miłośnik nowych technologii z chęcią zobaczę, jaki pomysł na zobrazowanie współczesnej sieci mają producenci Zwierzogrodu. Niestety, premiera animacji jest zaplanowana dopiero na listopad 2018 roku.