1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka

Dziś jest ostatnia szansa, żeby aktywować Showmax za darmo na rok

Kończy się promocja, która pozwala aktywować Showmax za darmo na rok. Klienci sieci Play mają czas do końca dnia, by przypisać do swojego numeru bezpłatny dostęp do usługi.

nowe seriale 2017

Operatorzy telefonii komórkowej zakończyli już wyniszczającą wojnę cenową. Teraz sieci przekonują do siebie przede wszystkim dodatkowymi usługami. Wśród nich znalazły się serwisy streamingowe, w tym muzyczne oraz wideo na żądanie.

Showmax za darmo na rok w Play

Showmax za darmo przez rok.

Play uruchomił własną telewizję internetową Play Now, ale w zeszłym roku nawiązał partnerstwo z debiutującym na polskim rynku serwisem VOD. W ramach umowy klienci operatora mogli aktywować na swoim numerze Showmax za darmo na rok.

Pierwotnie promocja była kierowana do klientów abonamentowych i miała potrwać miesiąc, ale została przedłużona. Pod koniec minionego roku zostały objęte nią osoby, które zdecydowały się na Play Internet.

Promocja na Showmax za darmo w Play dobiega końca.

Po blisko roku od pierwszego wprowadzenia promocji nadszedł jej koniec. Rzecznik operatora przypomniał na Twitterze, że klienci mają dziś ostatnią szansę, by aktywować Showmax za darmo na rok w Play na swoich numerach.

Po zakończeniu promocji klienci będą mogli zdecydować się na opłacanie dostępu do serwisu bezpośrednio u operatora. Cena za dostęp do usługi w Play jest jednak taka sama jak w przypadku wykupienia jej z karty płatniczej (19,90 zł za miesiąc).

Nie jest oczywiście wykluczone, że w przyszłości operator powróci z podobną promocją. Warto jednak skorzystać z niej teraz. Aktywowanie pakietu jest kwestią kilku minut, a dziś Showmax zapowiedział powrót serialu Ucho Prezesa z 3. sezonem.