1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Trzeba potwora, by powstrzymać potwora - Jessica Jones w pierwszym pełnym zwiastunie 2. sezonu

2. sezon serialu Jessica Jones - mamy oficjalny zwiastun

Narzeka. Nikogo nie słucha. Pije alkohol. Wyważa drzwi potężnymi kopniakami. Na pierwszy rzut oka Jessica Jones robi dokładnie to samo, co w pierwszym sezonie.

Tym razem fani seriali o superbohaterach poznają genezę zdobycia mocy przez główną bohaterkę. Jessica Jones wraca pamięcią do momentu, w którym po raz pierwszy odkryła, że posiada nadprzyrodzone umiejętności. W tym wielką siłę oraz nadludzką wytrzymałość. Pierwszy pełen zwiastun 2. sezonu sugeruje, że nie był to cud matki natury, a efekt tajemniczego eksperymentu rodem z horroru.

Niczym Wolverine z X-Menów, Jessica Jones spróbuje rozwikłać zagadkę swojej laboratoryjnej genezy.

Marvel's Jessica Jones

Nie będzie to łatwe. Zapowiedź sugeruje, że kobieta po raz kolejny popadnie w konflikt z prawem. Będzie ścigana. Do tego na ekrany powróci jej największy przeciwnik z pierwszego sezonu - Killgrave. Chociaż w materiale wideo nie widzimy jego twarzy, charakterystycznej fioletowej poświaty nie da się pomylić z niczym innym. Oczywiście serialowy Killgrave jest martwy, więc najprawdopodobniej będziemy mieli do czynienia z wytworem wyobraźni kobiety. Lub, co gorsza dla bohaterki, cząstką jego świadomości uwięzionej w umyśle Jessiki.

2. sezon serialu Jessica Jones zadebiutuje na platformie Netflix już 8 marca 2018 roku.

Data nie jest przypadkowa. Zgodnie z kalendarzem wypada wtedy Dzień Kobiet. Tak jak inne produkcje Netfliksa, również ta zostanie opublikowana w formie kompletnej serii, ze wszystkimi odcinkami dostępnymi już w momencie premiery.

jessica jones plakat