1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Już za moment wrócimy do parku rozrywki. Wiemy, kiedy obejrzymy 2. sezon Westworld w Polsce

Wczoraj mogliśmy zobaczyć zwiastun nowego sezonu Westworld od HBO, a dzisiaj wiemy już, kiedy obejrzymy serial w Polsce. Odliczajcie dni, bo do parku rozrywki powrócimy wiosną tego roku.

westworld 2 sezon

Już od jakiegoś czasu wiadomo było, że produkcja powróci w tym roku, ale dopiero teraz poznaliśmy dokładną datę premiery serialu w Polsce.

Westworld 2 sezon - kiedy premiera?

Jak wynika z informacji HBO, 2. sezon Westworld zobaczymy już 23 kwietnia 2018 roku. Pierwszy odcinek serialu zostanie wyemitowany w tym dniu w HBO. Będzie również dostępny w usłudze HBO GO.

2. sezon Westworld skupi się na buncie maszyn i jego skutkach, którego początki widzieliśmy już w debiutanckiej serii. W pierwszym sezonie na ekranie oglądaliśmy m. in. Anthony'ego Hopkinsa, Evan Rachel Wood, Eda Harrisa czy Jeffreya Wrighta. Teraz do obsady dołączyli: Katja Herbers, Gustaf Skarsgård i Fares Fares.

Pierwszy sezon zadebiutował na antenie HBO dwa lata temu. W tym roku obejrzymy dziesięć nowych epizodów serialu, na które złoży się 2. seria. Twórcami Westworld są Jonathan Nolan i Lisa Joy. Oboje wraz J.J. Abramsem, Atheną Wickham, Robertem Patino, Richardem Lewisem oraz Benem Stephensonem są także producentami wykonawczymi serialu. Ten oparty jest na filmie Westworld według scenariusza Michaela Crichtona.