1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Netflix uwielbia zaskakiwać i znowu to zrobił. Paradoks Cloverfield - nowy film ze znanej serii obejrzysz już teraz

Niedawno w mediach pojawiły się pogłoski, że Netflix wykupi prawa do Cloverfield 3, a już właśnie w tym serwisie możemy oglądać najnowszą odsłonę cyklu - Paradoks. Film pojawił się zupełnie niespodziewanie na platformie. 

cloverfield netflix
103 interakcji
dołącz do dyskusji

Paradoks Cloverfield to trzecia część serii Cloverfield, którą zapoczątkował obraz o tytule Projekt: Monster z 2008 roku. Później, dwa lata temu, w kinach pojawiła się produkcja Cloverfield Lane 10. Dziś w Netfliksie debiutuje najnowsza odsłona cyklu.

Za produkcję filmu Paradoks Cloverfield odpowiada J.J. Abrams, twórca takich tytułów jak Super 8 czy Gwiezdne wojny.

Reżyserem obrazu jest Julius Onah, a za scenariusz odpowiada Oren Uziel, który jest również jednym z pomysłodawców filmu. Na ekranie zobaczymy m. in.: Elizabeth Debicki, Daniela Brühla i Davida Oyelowo.

Paradoks Cloverfield opowiada o niedalekiej przyszłości.

Grupa astronautów będzie musiała zmierzyć się z trudnym zadaniem w obliczu straszliwego odkrycia, jakiego dokonała. Rozpocznie się walka o życie w świecie, w którym Ziemia jest zagrożona.

W Netfliksie obejrzymy wszystkie trzy części Cloverfield, których tematem jest zniszczenie naszej planety oraz zagrożenie istnienia gatunku ludzkiego. W obu poprzednich odsłonach cyklu, Projekt: Monster i Cloverfield Lane 10, ten problem został przedstawiony inaczej. Filmy też znacznie różniły się od siebie klimatem. Czego możemy spodziewać się po Paradoksie Cloverfield? Ja jestem dobrej myśli, a zwiastun tylko zwiększa moje zaciekawienie. Oba filmy z cyklu lubię, choć ostatnia część była zdecydowanie lepsza i przy okazji była naprawdę dobrym thrillerem.

Co ciekawe, czwarty film z serii również jest już nakręcony. Obraz nosi tytuł Overlord i przedstawi losy aliantów w przeddzień ich lądowania w Normandii. Żołnierze będą musieli zmierzyć się ze skutkami eksperymentów, które przeprowadzali hitlerowcy.