1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Muzyka

Taylor Swift imprezuje z Edem Sheeranem. Artystka wypuściła klip do piosenki End Game

van halen solo

Najnowsza płyta amerykańskiej artystki zatytułowana "Reputation" zdobyła uznanie krytyków i szybko zyskała duże grono fanów na całym świecie. Mimo wydania dwóch singli promujących krążek i zrealizowania do nich teledysków, Swift nie próżnuje i zaskakuje słuchaczy kolejną odsłoną. 

Za reżyserię najnowszego teledysku odpowiedzialny jest Joseph Kahn. Zdjęcia do End Game powstawały w Londynie, Tokio i Miami. Do współpracy przy piosence wokalistka zaprosiła niezmiennego lidera list przebojów – Eda Sheerana, a także rapera o pseudonimie Future.

Teledysk utrzymany jest w kolorowym, glam popowym stylu.

Początkowo Taylor Swift zabiera widzów do Miami, gdzie prezentuje swój imprezowy styl życia. Artystka chwali się przede wszystkim ogromnym jachtem i wysoko budżetową zabawą na jego pokładzie.

Taylor Swift przenosi nas także na ulice Tokio, gdzie krajobraz przytłacza ogromem budynków, oświetlonych wielobarwnymi neonami. To właśnie tam spotyka brytyjskiego muzyka. Następnie bohaterowie przenoszą się na jedno z londyńskich przedmieść.

W klipie do piosenki End Game, Taylor Swift udowadnia, że zerwała już z wizerunkiem grzecznej dziewczynki.

Jak możemy usłyszeć w piosence, artystka zyskała złą reputację, co najwyraźniej zupełnie jej nie przeszkadza, wręcz przeciwnie – dziewczyna korzysta z uroków życia. W naszej recenzji pisaliśmy już, że Taylor Swift wraz z nową płytą na dobre odeszła od hermetycznie zamkniętej muzyki country, otwierając się na nowe doświadczenia. Artystka dojrzała i zyskała świadomość muzyczną.