1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Uncategorized
  4. Gry

Biedronka i świąteczna promocja dla graczy – dostępne są tytuły na PC i konsole

Sieć sklepów robi prezent dla miłośników wirtualnych rozgrywek. Od dziś Biedronka oferuje kilka naprawdę ciekawych gier w atrakcyjnych cenach.

Biedronka i promocje na gry - dostępne tytuły na PC i konsole

W ofercie znalazło się łącznie 25 pozycji. Wśród nich coś dla siebie znajdą użytkownicy PC, PS4, Xbox 360 i Xbox One. Gry dostępne są w cenie 39,99 zł, 59,90 zł lub 79,90 zł.

Promocja na gry w Biedronce – co warto kupić?

The Elder Scrolls Anthology (PC)

Zbiór wszystkich pięciu części kultowej serii RPG. Dodatkowo Morrowind, Oblivion i Skyrim dostępne są w edycjach Game of the Year. Trzy najnowsze części dostępne są w polskiej wersji językowej, a Arenę i Daggerfall pozostawiono w oryginale. Wydawnictwo zawiera także dodatkowe mapy, m.in. kontynentu Tamriel czy wyspy Vvardenfell.

Śródziemie: Cień Mordoru – Game of the Year Edition (PS4)

Akcja gry toczy się pomiędzy wydarzeniami znanymi z Hobbita, a tymi przedstawionymi we Władcy Pierścieni. Wcielamy się w postać strażnika Taliona, w którego ciele zamieszkuje upiór. W grze rozwijamy zarówno umiejętności człowieka, jak i ducha. Otwarty świat oferuje możliwość zgłębiania zakamarków Śródziemia poprzez wykonywanie zadań pobocznych.

Red Dead Redemption – Game of the Year Edition (Xbox 360)

Przenosimy się na Dziki Zachód przełomu XIX i XX wieku, gdzie były bandyta John Marston musi stawić czoła dawnym sprzymierzeńcom. Studio Rockstar Games zadbało o otwarty świat, często porównywany do sztandarowego projektu firmy – serii Grand Theft Auto. Na grzbiecie konia możemy odwiedzić zarówno miasta amerykańskiej Północy, jak i niespokojne pogranicze Meksyku. W wydawnictwie znajduje się m.in. dodatek Undead Nightmare, w którym Dziki Zachód opanowała epidemia zombie.

Doom (Xbox One)

Remake klasycznego first-person shootera z lat 90. powszechnie uznano za jedną z najlepszych gier ubiegłego roku. Wcielamy się w komandosa, którego dowództwo wysyła do marsjańskiej bazy wojskowo-badawczej. Po nieudanym eksperymencie musimy przedrzeć się przez hordy potworów i piekielnych demonów, mając do dyspozycji niezwykle efektowne bronie. Krwawą walką najlepiej cieszyć się w trybie multiplayer.


Pełną listę gier dostępnych w Biedronce znajdziecie TUTAJ.

A co poza tym?

Promocja obejmuje także gry z serii Assassin’s Creed – Rogue na PC i Syndicate na PS4. Sympatyków komputerowych strategii ucieszy dostępność Total War: Rome II – Edycji Sparty oraz Total War: Attila – Królowie i Tyrani. Na graczy w każdym wieku czekają gry LEGO Marvel i Rayman Legends.

Do kiedy trwa promocja na gry w Biedronce?

Wszystkie tytuły dostępne są od dzisiaj do 17 grudnia. Jeśli jesteście zainteresowani którąś pozycją, to warto się pospieszyć, bo oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów.