1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Nowy Spider-Man, Baby Driver i nowa Planeta Małp - to tylko część filmów, które kupicie od dzisiaj w Lidlu

Spider-Man Homecoming mcu marvel cinematic universe streszczenie

Nowy rzut filmów w Lidlu. Tym razem w sieci sklepów kupimy tytuły, które nie tak dawno gościły na ekranach naszych kin.

Na półkach sklepowych znajdziemy ponad dwadzieścia tytułów do wyboru. Zarówno fani superbohaterów, kina familijnego jak i opowieści sci-fi znajdą coś dla siebie.

Filmy w Lidlu - jakie tytuły warto wybrać?

Wojna o Planetę Małp

Wojna o Planetę Małp recenzja

Film w reżyserii Matta Reevesa, który jest także współautorem scenariusza. W obsadzie znaleźli się m. in. Andy Serkis, Woody Harrelson czy Steve Zahn. Akcja produkcji rozgrywa się niedługo po wydarzeniach zaprezentowanych w Ewolucji Planety Małp. Pomiędzy ludźmi a małpami został zawarty sojusz, ten jednak za chwilę ma się skończyć. Ludzie i małpy znajdą się ponownie po dwóch stronach barykady. Emocjonujące i świetnie zrealizowane kino.

Baby Driver

Baby Driver recenzja

Jeden z filmów, o którym było bardzo głośno w tym roku. Reżyserem i autorem scenariusza do tej produkcji jest Edgar Wright, który odpowiada m. in. za Wysyp żywych trupów z 2014 roku. W Baby Driver udział wzięli Ansel Elgort, Kevin Spacey, Lily James czy Jon Hamm. Historia opowiada o młodym chłopaku, który chce zerwać z życiem jako przestępca. Zostaje jednak wrobiony w napad, który zakończony jest niepowodzeniem. To rozpoczyna prawdziwą lawinę wydarzeń.

Spider-Man. Homecoming

Spider Man Homecoming

Wbrew różnym obawom fanów superbohaterskich filmów Spider-Man. Homecoming okazał się świetnym rozrywkowym kinem o przygodach Człowieka-Pająka. W tytułową rolę wcielił się tym razem Tom Holland. Na ekranie partnerowali mu: Michael Keaton, Robert Downey Jr. czy Gwyneth Paltrow i Donald Glover. Za reżyserię produkcji odpowiada Jon Watts.

Brooklyn

Cudowny melodramat, który wyciśnie łzy z najmniej wrażliwych kinomanów. Historia Eilis Lacey, młodej Irlandki, która rusza do Stanów Zjednoczonych w poszukiwaniu lepszego życia, chwyta za serce. Poznajemy życie dziewczyny, która rzuca wszystko i zaczyna w nowym kraju całkowicie od zera. Dojrzewa w obcym dla siebie mieście, poznając nowych ludzi, którzy na zawsze odmienią jej życie. Przepiękna historia o poszukiwaniu tożsamości, rodzinie, korzeniach i miłości.

Co poza tym?

A poza tym kilkanaście różnych tytułów. Kupimy np. Nowy początek, Joy, Transformers. Ostatni rycerz, Cloverfield Lane 10 czy Obcy. Przymierze. Pełna lista filmów znajduje się TUTAJ.

Ile to kosztuje?

Filmy w Lidlu kupimy od 14,99 zł. Za tytuły zapłacimy albo blisko 15 zł, albo 24,99 zł.

Od kiedy do kiedy trwa promocja?

Promocja na filmy w Lidlu trwa od dziś, 27 listopada, do wyczerpania zapasów.