1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Strach się bać. Nocny Król nawiedzi Polskę

nocny król warsaw comic con

Warto będzie odwiedzić Warsaw Comic Con. Wśród zaproszonych gości pojawi się Vladimir Furdik. A więc sam złowrogi Nocny Król z Gry o tron. Aktor weźmie udział w panelu specjalnie zorganizowanym dla fanów serialu.

Warsaw Comic Con odbędzie się w dniach 24-26 listopada tego roku, jak nazwa wydarzenia sugeruje, w Warszawie. To już druga edycja tego festiwalu popkultury. Największą atrakcją imprezy będą oczywiście spotkania z polskimi i międzynarodowymi gwiazdami filmów oraz seriali.

Gośćmi wydarzenia będą między innymi: Pamela Anderson, Holland Roden (Teen Wolf), Michael Malarkey (Pamiętniki Wampirów), Trevor Stines (Riverdale), Henrik Holm (SKAM) oraz Julian Glover (Gra o tron). W planach są otwarte panele dyskusyjne, podczas których gwiazdy odpowiedzą na pytania gości. Będzie także czas oraz miejsce na autografy i pamiątkowe zdjęcia.

Festiwalowi towarzyszyć będzie także bogaty blok literacki – jednym z gości będzie Jakub Żulczyk, pisarz i dziennikarz oraz współscenarzysta głośnego serialu produkcji Canal+, Belfer. Nie zawiodą się też miłośnicy komiksów – festiwal odwiedzi żywa legenda tego medium, Simon Bisley. To jednak nie wszystko! W przygotowaniu jest również ogromna Strefa Star Wars, Wielka Gala Cosplay i wiele innych atrakcji.

Do listy gości dołączył Vladimir Furdik. Nocny Król z serialu Gra o tron.

Nocny Król to jedna z najstraszniejszych postaci Gry o tron. Choć nie da się nie zauważyć, że miał sporo rywali, takich jak choćby Joffrey czy Ramsay. Strach, jaki budzi Nocny Król, jest jednak zgoła inny. Ta milcząca i dostojna postać przeraża wszystkich wtedy, gdy tylko się pojawi. Podobnie jak w przypadku reszty gości, również i Furdikowi będzie można zadawać pytania i skorzystać z okazji, by zrobić sobie z nim pamiątkowe zdjęcie.

Ranga Warsaw Comic Con wyraźnie się zwiększa. Trudno z tego powodu czuć coś innego niż radość. Przez dekady zazdrościliśmy fanom z zachodnich krajów, którzy dzięki wielu imprezom mają okazję poznać bliżej swych idoli i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat produkcji, z którymi ci są związani.

Ciekawe, czy organizatorzy Warsaw Comic Con szykują jakąś dodatkową niespodziankę. Trzeba jednak przyznać, że i tak już nie muszą. Choć apetyt rośnie w miarę jedzenia, to zapewnili już godną liczbę atrakcji. Impreza zapowiada się na zdecydowanie wartą odwiedzenia. Oby tylko Nocny Król nie pojawił się na niej wraz ze swoją armią...