1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Nie widziałeś jeszcze nowego odcinka Belfra 2? Teraz masz okazję - online i za darmo

Wczoraj wieczorem w stacji Canal+ premierę miał pierwszy odcinek 2. sezonu Belfra. Jeśli nie mieliście okazji jeszcze go zobaczyć, mam dla was dobrą wiadomość - otwarcie nowej serii jest dostępne online i to całkowicie bezpłatnie.

Belfer 2 sezon

W 1. sezonie serialu Belfer śledziliśmy poczynania Pawła Zawadzkiego w Dobrowicach. Tytułowy bohater, wikłając się w różne niebezpieczne sytuacje, rozwiązał zagadkę morderstwa Asi Walewskiej. 2. seria przenosi akcję do Wrocławia. Nauczyciel języka polskiego, którego ponownie gra Maciej Stuhr, w finale pierwszego sezonu otrzymał propozycję nie do odrzucenia. Polskie służby, wiedząc, że bohater ma swoje na sumieniu, postanowiły wykorzystać jego zdolności dedukcyjne i umiejętność bratania się z licealistami.

W elitarnej szkole we Wrocławiu dochodzi do zaginięć nastolatków.

Zawadzki ma w teorii proste zadanie - dowiedzieć się, o co chodzi w całej sprawie. W praktyce jednak śledztwo nie będzie wcale takie łatwe. Licealiści z Wrocławia mają bowiem wiele sekretów, którymi nie chcą podzielić się z nowym belfrem...

zdjęcia z planu 2 sezonu belfra

Nowe odcinki 2. sezonu serialu Belfer w każdą niedzielę w Canal+ o 21:30.

Nowa seria liczyć będzie osiem odcinków. Na srebrnym ekranie oprócz Macieja Stuhra zobaczymy także plejadę polskich gwiazd. W serialu pojawiają się: Michalina Łabacz, Zofia Wichłacz, Eliza Rycembel, Bartosz Sak, Damian Kret, Adrian Zaremba, Jakub Gąsowski, Stanisław Linowski, Maja Szopa, Paulina Walendziak, Monika Roszko i Aleksander Sosiński.

Za reżyserię 2. sezonu Belfra odpowiadają Krzysztof Łukaszewicz (Karbala, Lincz) oraz Maciej Bochniak (Disco Polo). Scenariusz napisali Monika Powalisz, Jakub Żulczyk, Bartosz Ignaciuk oraz Wojciech Bockenheim.