REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Książki
  4. Seriale

Remigiusz Mróz nie zwalnia tempa - serial na podstawie jego książki nakręci reżyser filmu Bogowie

Coś się znowu dzieje w polskim światku serialowym, a ja zacieram ręce. Choć ostatnio nie możemy narzekać na liczbę polskich dobrych produkcji (Wataha, zaraz Belfer, a w planach choćby seriale m. in. na podstawie prozy Severskiego i Żulczyka), to każda informacja o nowym przedsięwzięciu cieszy. I ucieszyła wiadomość Remigiusza Mroza, który zapowiedział serial na podstawie swojej książki.

Remigiusz Mróz, czyli kim jest Ove Løgmansbø?
REKLAMA
126 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Kim jest Remigiusz Mróz? Chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że aktualnie najbardziej płodnym polskim pisarzem. Na karku ma zaledwie 30 lat, a w swoim życiu napisał już ponad 20 (!) książek. Jego specjalnością są kryminały i thrillery oraz political-fiction. Mróz wydał już kilka serii, m. in. tą z komisarzem Forstem i z Joanną Chyłką.

W ubiegłym roku pisarz ogłosił, że oba cykle doczekają się serialowych adaptacji. Ale to nie koniec.

Jak możemy dowiedzieć się od samego autora, jedna z jego nowych książek, wydana w tym roku, również doczeka się ekranizacji. Mowa o pierwszej serii cyklu z Seydą i Hauerem, Wotum nieufności. Na jej podstawie powstanie serial.

Jakby tego było mało już 8 listopada ukaże się druga część zapoczątkowanego przez Wotum nieufności cyklu, Większość bezwzględna.

REKLAMA

Na razie nie wiadomo, kiedy mają ruszyć zdjęcia na planie serialu, ani kto w nim zagra. Pisarz zdradził jednak nazwisko reżysera, który zajmie się produkcją. Jest nim Łukasz Palkowski, którego fanom serialów i polskiego kina nie trzeba chyba przedstawiać. To reżyser, który odpowiada za takie produkcje jak 1. sezon Belfra, film Bogowie czy obraz Najlepszy z Jakubem Gierszałem w roli głównej. Ten swoją premierę będzie mieć 17 listopada tego roku.

Co tu dużo mówić, przyszłe miesiące i lata w Polsce pod kątem seriali zapowiadają się naprawdę ciekawie i imponująco!

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA