1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Stacja Canal+ przygotowała świetną promocję na premierę 2. sezonu Belfra

Drugi sezon Belfra startuje już w niedzielę, 22 października o 21:30. Z tej okazji platforma nc+ odkoduje swoja pasma dla wszystkich widzów - także tych, którzy nie mają wykupionych abonamentów.

Belfer 2 sezon
421 interakcji
dołącz do dyskusji

Promocja rozpocznie się o 17:00. Przyjrzyjmy się więc, co obejrzymy na antenie Canal+.

Odkodowane Canal+ — co zobaczymy?

  • 17:05 - Making Of Blefer. Sezon 2 - dokument o tworzeniu serialu,
  • 17:35 - mecz LOTTO Ekstraklasy, Wisła Kraków - Legią Warszawa - tego starcia chyba nie trzeba reklamować,
  • 20:00 - Liga+ Extra - magazyn poświęcony polskiej lidze piłkarskiej,
  • 21:30 - Belfer 2 - pierwszy odcinek 2. sezonu.

Rozkład niedzielnej jazdy zapowiada się wyśmienicie!

Zwłaszcza, że Belfer to jeden z najbardziej chwalonych polskich seriali ostatnich lat, który zdobył statuetkę na Orłach 2017. Maciej Stuhr gra w nim nauczyciela, który oprócz zająć edukacyjnych bierze na swoją głowę również zagadki kryminalne.

Fabuła drugiej części przenosi akcję do Wrocławia. Pojawi się wielu nowych bohaterów, a sam sezon ma być zdecydowanie bardziej mroczny niż poprzedni. Tym razem tytułowy belfer wyląduje w prywatnej szkole, gdzie będzie musiał się dowiedzieć, o co chodzi z zaginięciami nastolatków, które stały się zmorą miasta i liceum.

Oprócz Macieja Stuhra na srebrnym ekranie zobaczymy wiele polskich gwiazd. W serialu pojawią się: Michalina Łabacz, Zofia Wichłacz, Eliza Rycembel, Bartosz Sak, Damian Kret, Adrian Zaremba, Jakub Gąsowski, Stanisław Linowski, Maja Szopa, Paulina Walendziak, Monika Roszko i Aleksander Sosiński.

Za reżyserię odpowiadają Krzysztof Łukaszewicz (Karbala, Lincz) oraz Maciej Bochniak (Disco Polo). Scenariusz wyszedł spod pióra Moniki Powalisz, Jakuba Żulczyka, Bartosza Ignaciuka oraz Wojciecha Bockenheima.