1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Seriale

Rami Malek nie tylko na zdjęciu wygląda jak Mercury. Wideo z planu Bohemian Rhapsody też robi wrażenie

Rami Malek, znany z serialu Mr. Robot, zagra Freddiego Mercury'ego w filmie Bohemian Rhapsody, opowiadającym o liderze grupy Queen. Malek nie tylko na zdjęciu wygląda jak frontman znanego zespołu, ale w wideo z planu prezentuje się równie rewelacyjnie.

Bohemian Rhapsody

Ktoś widzący fragment tego poniższego materiału mógłby pomyśleć, że widzi na nim Freddiego Mercury'ego. Po scenie skacze jednak Rami Malek ucharakteryzowany na lidera Queensów. Ta przemiana i upodobnienie do znanego muzyka robią wrażenie. Występ grupy został świetnie odwzorowany.

Zdjęcie Maleka, które mogliśmy zobaczyć kilka dni temu, rozbudziło moją nadzieję, że Bohemian Rhapsody będzie dobrym filmem. Materiał z planu tylko mnie w tym przekonaniu utwierdza.

Na wideo z planu Bohemian Rhapsody możemy zobaczyć występ grupy Queen z 1985 roku. A dla porównania poniżej oryginalne nagranie z tego koncertu.

Film Bohemian Rhapsody zadebiutuje w kinach 25 grudnia 2018 roku. Obok Ramiego Maleka w produkcji zagrają Joseph Mazzello, Ben Hardy, Gwilym Lee oraz Allen Leech.  Za reżyserię Bohemian Rhapsody odpowiada Bryan Singer, a scenariusz napisał Anthony McCarten. Brian May i Roger Taylor, członkowie zespołu Queen, a także Robert De Niro pracują nad obrazem jako producenci wykonawczy.