1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Promocja wjechała z impetem. Szybcy i wściekli do kupienia w Lidlu

Szybcy i wściekli promocja Lidl

W ramach serii Szybcy i wściekli pojawiło się już osiem filmów. A to oznacza, że jeżeli chcemy kupić sobie całą kolekcję, to… musimy niemało zapłacić. Chyba, że skorzystamy z promocji Lidla.

Typowy film na Blu-ray to wydatek co najmniej 75 zł. Wersja na DVD jest niewiele tańsza. A to oznacza, że by móc skompletować sobie jakąś filmową serię, to trzeba na to oszczędzić sporo pieniędzy. Lub kompletować ją przez długie miesiące. Mam dla was dobre wieści. A przynajmniej dla fanów widowiskowego kina akcji. W sklepach Lidl kupicie wszystkie filmy z serii Szybcy i wściekli. Każdy w cenie 29,99 zł (Blu-ray) za wyjątkiem ostatniej części: ta dostępna jest w cenie 24,99 zł (DVD) i 59,90 zł (Blu-ray).

Jak to zwykle w przypadku takich spontanicznych promocji bywa, czas jej trwania jest ograniczony do wyczerpania zapasów magazynowych. A te, jak zgaduję, będą się dość szybko kurczyć. Sam zamierzam dziś po pracy zajrzeć do sklepu i sprawdzić, czy jeszcze płyty są dostępne. I nie jestem przekonany, czy uda mi się dokonać kompletnego zakupu.

Szybcy i wściekli wprowadzili do kina akcji zupełnie nową jakość.

Zaczęło się od małego filmu o nielegalnych wyścigach samochodowych. Dziś seria Szybcy i wściekli bije rekordy popularności, detronizując nawet Gwiezdne wojny. Nic dziwnego, bo jej twórcy znają przepis na klasyczny film akcji.

Szybkie samochody, wybuchowa i wartka akcja, a pod tym wszystkim wspólny mianownik - braterstwo, przyjaźń i lojalność. Dodajmy do tego charakterystyczne, zapadające w pamięć postacie i oto mamy idealny film akcji. Którym, nieprzypadkowo, są kolejne odsłony serii Szybcy i wściekli.

Na tym krótkim wideo zobaczysz, jak ta seria ewoluowała z kina dla entuzjastów i dotarła do poziomu wysokobudżetowych thrillerów. Niemałym zaskoczeniem może być fakt, że te „absurdalnie niemożliwe” sceny zostały w większości nakręcone… bez użycia efektów komputerowych.