1. SPIDER'S WEB
  2. rozrywka
  3. Filmy

Nie widziałeś jeszcze Rogue One? Od dzisiaj zobaczysz film w telewizji i w internecie!

łotr 1

Gwiezdne wojny mają się dobrze na HBO. Nie dość, że od niedawna możemy oglądać tam sześć części kosmicznej sagi, to teraz pojawi się najnowszy film Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie.

Łotr 1 to pierwszy film z cyklu Gwiezdne wojny - historie. Opowiada o przygodach grupy rebeliantów, którzy mają zdobyć plany pewnej potężnej stacji bojowej. Fabuła umiejscowiona jest niedługo przed wydarzeniami Gwiezdne wojny: cześć IV  - Nowa Nadzieja.

To pierwszy film, który pokazuje działania wojenne między rebelią a Imperium z perspektywy prostych żołnierzy. Bo chociaż grupa bohaterów dysponuje niemałym arsenałem ciekawych umiejętności, to są nisko usytuowanym ogniwem w łańcuchu dowodzenia. Ta perspektywa nadaje filmowi wyjątkowej świeżości.

Film już dzisiaj pojawił się w usłudze HBO GO. Łotr 1 Jest dostępny w wersji z lektorem i napisami.

Rogue One w HBO - kiedy emisja?

Jeśli chcecie obejrzeć ten film w telewizji, też będzie ku temu kilka okazji. Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie będzie emitowany dzisiaj na HBO o 20:10, kolejne emisje planowane są na 14.08 o 13:55 i 16.08 o 21:10.

Łotr 1. Gwiezdne Wojny - historie otrzymał dwie nominacje do Oscarów za najlepsze efekty specjalne i najlepszy dźwięk. W filmie występują między innymi Felicity Jones, Diego Luna, Donnie Yen, Ben Mendelsohn i Mads Mikkelsen.